Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips 6010 - jak sprawdzić?

28 Jan 2005 21:11 1197 3
  • Level 21  
    Witam dostałem dzisiaj od znajomego dekoder philipsa 6010 i niemam jak go sprawdzic tzn niemam nikogo znajomego kto by miał satelite full band i kto by mógł mi go sprawdzić ale gdy podłacze do dekodera złącze euro i zwykła antene włacze telewizor i włącze dekoder wysakuja kanały tylko martwi mnie jedno jak do telewizora nie podłacze anteny to telewzor sniezy a jak do tego dekodera nie podłaczyłem satelity to jak go właczam to wyskakuje mi na ekranie czarne tło(nie śnezy)i na tym czarnym tle numer kanalu i nazwa kanału czy tak ma byc bo mi sie zdaje ze powinno sniezyc????
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 25  
    Tunery cyfrowe mają to do siebie że nie będą śnieżyć. Obraz albo jest dobry albo go niema wogóle. Czasami przy zaniku sygnału może "szatkować" obraz ale nigdy nie będzie śnieżył.
  • Level 21  
    aha czyli jak nie mam podłaczonej anteny satelitarnej i jest czarny ekran to tak ma byc???
  • Level 25  
    Tak, będzie czarny ekran. Jak nie masz konwentera FullBand to też powinien coś pokazać jakieś pare stacji. Daj w menu na ustawienia Cyfry+ i zobacz jaki masz poziom sygnału. Uważaj na wskaźnik bo się zacina.