Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Subwoofer pasywny STX GDN-32-300-8-SC

szymon_guma 09 Paź 2012 16:07 1998 8
    szymon_guma
    Poziom 11  
    Witam. Mam do sprzedania subwoofer pasywny zrobiony przeze mnie. Całość opiera się na niskotonowym głośniku firmy STX model GDN-32-300-8-SC (32cm średnicy, 300W mocy, 8 Ohm). Skrzynia wykonana z płyty wiórowej o grubości 18mm, BR o średnicy 10cm. Całość uszczelniona i tylna ściana wytłumiona. Litraż ok 70l, strojenie 37Hz. Subik gra świetnie. Mocny, głęboki bass w 100% spełnia oczekiwania zarówno do słuchania muzyki czy do oglądania filmów. Podczas użytkowania nie miałem z nim żadnego problemu, absolutnie nie był przeze mnie katowany gdyż nie posiadam odpowiednio mocnego wzmacniacza aby ten sprzęt rozhulać. Stan oceniam na bardzo dobry. Jak widać na zdjęciu skrzynia nie ma okleiny ze względu na to, że już mi się nie chciało z tym bawić. Serdecznie zapraszam do kupna. Na życzenie mogę zrobić inne zdjęcia lub wrzucić pełną specyfikację głośnika. Cena jaka mnie interesuje to 350zł.
    W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać tu w temacie.
    Osoby zainteresowane kupnem mogą się ze mną skontaktować przez GG: 2302389 lub mailem: robbery.fcb(malpa)gmail.com

[Sprzedam] Subwoofer pasywny STX GDN-32-300-8-SC
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
    Mleczyk89
    Poziom 34  
    Przepraszam ze wtrące.
    Cena chyba żart, przy wartości głośnika nowego 150zł.
    szymon_guma
    Poziom 11  
    Do 300zł mogę zejść. Taniej go nie sprzedam. Cena za suba to nie cena samego głośnika ale dochodzą jeszcze płyty wiórowe przycinane na wymiar, wycinanie otworów, wkręty, kleje, silikony, materiał wygłuszający, przedłużanie bass reflexu i co najważniejsze kupa czasu na robotę i obliczenia żeby wszystko dobrze grało a nie było zrobione na szybko.
    Nikt do zakupu nie zmusza :)
    szymon_guma
    Poziom 11  
    UWAGA ! Schodzę z ceną do 200zł ! Kto jest zainteresowany to pisać.
    Nix
    Poziom 21  
    W jakim stanie jest sam głośnik? Czy ma jeszcze gwarancję?
    pzdr! Nix
    wariato
    Poziom 43  
    Sprzedajesz sam głośnik ? Przydałby mi się do testów. Jeśli tak to pisz PW.
    szymon_guma
    Poziom 11  
    Nix: głośnik w stanie praktycznie idealnym zarówno wizualnie jak i technicznie. był mało używany a jak już to nie był katowany. gwarancji już niestety nie ma.

wariato: samego głośnika nie sprzedaję bo skrzynia jest dla mnie zbędna.
    szymon_guma
    Poziom 11  
    150zł ! Taniej nie będzie !
    szymon_guma
    Poziom 11  
    100zł ? ?