Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie wieży do laptopa

Przemoccc 10 Paź 2012 00:00 2241 7
  • #1 10 Paź 2012 00:00
    Przemoccc
    Poziom 8  

Witam, nie bardzo wiedziałem w którym dziale umieścić mój post, wiec pisze tutaj. Sorry, jeżeli nie ta sekcja.
    Chodzi mi o odtwarzanie muzyki z laptopa przez wieże. Nie satysfakcjonuje mnie podłączenie wieży do laptopa poprzez wyjście sluchawkowe, a następnie chinch do wieży. O ile słuchanie muzyki z laptopa na sluchawkach jest jako takie, to po podłączeniu do wieży jest kicha. Wyjaśnię mój problem. Moja wieża to Technichs SH-EH570. Amplifier SA-EH570. Dla mnie gra to zadowalająco, pod warunkiem, ze odtwarza z CD. Przy odtwarzaniu typu laptop > wieża mam wrażenie, ze algorytmy odtwarzania (WMP, Winamp + wieża) nakładają sie na siebie i ogolnie jest kaszanka. Nie idzie tego okielznac. Wkładam płytę CD do wieży i jest czysciutko. Co z tego, ze mam muze w formacie flac na lapku, jeżeli po podłączeniu do wieży poprzez wyjście sluchawkowe i chinch to brzmi jak łajno.
    Nie wiem jak zrobic, zeby laptop podawał czysty sygnał na wieże. Wiem, ze można sobie flaci nagrać na CD itd ale nie o to tu chodzi.
    Jakieś pomysły? Proszę i z góry dziękuję.

0 7
  • #3 10 Paź 2012 00:55
    2077864
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 10 Paź 2012 03:34
    Przemoccc
    Poziom 8  

Dzięki za odp. Sluchajcie, zabawa w laptop vs wieża to dla mnie nie pierwszyzna. Od lat to ćwicze, az w końcu mam dość. Pomysł z zewnętrzna karta dźwiękowa jest cool, jakkolwiek, zeby , powiedziec however, jest troche na skroty. Kombinowanie z Winsmpem Tez raczej sie nie kwalifikuje. To jest ustawione tak, a nie inaczej, that's it. Mi potrzeba kompleksowego rozwiazania typu wlutuj sie tu I tu, podlacz to i to etc. Wiem, ze to troche hardcore, ale od czego jest elektroda... :)

0
  • #5 10 Paź 2012 09:41
    Dra98
    Poziom 40  

Proponuję sprawdzić program http://www.foobar2000.org/download lepiej od Winampa odtwarza flac. Ponadto kabel długość\jakość też ma wpływ - jeśli to możliwe to sugeruję sprawdzić jakość na odcinku o dł +/- 1,5m.

Przemoccc napisał:
    Mi potrzeba kompleksowego rozwiazania typu wlutuj sie tu I tu, podlacz to i to etc.

Gdyby gniazdo w laptopie było uszkodzone to takie działania mogą pomóc.

0
  • #6 11 Paź 2012 11:21
    Przemoccc
    Poziom 8  

A wpiszcie sobie w ebayu nr aukcji 280510254341. Ciekawym, co o tym sądzicie. Sorry, ze nie podaje linku, ale na smartfonie działam i jakieś bzdury mi w adresie wyświetla. Nic by Wam to nie dało.

0
  • #7 11 Paź 2012 11:35
    2077864
    Użytkownik usunął konto  
  • #8 12 Paź 2012 09:26
    Ledon_pl
    Poziom 10  

Sam program niewiele tutaj da,ponieważ nie decyduje jako jedyny o jakości dźwięku. Może napisz czy posiadasz jakiś budżet na ten cel,jeżeli tak to jaki. Jak ktoś słusznie napisał- jedynym sensownym rozwiązaniem jest zakup dobrej zewnętrznej karty dźwiękowej. Inaczej będziesz miał marny efekt.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo