Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką wkrętarkę wybrać bosch czy gaphite

10 Oct 2012 19:07 5280 16
  • Level 11  
    Witam którą wkrętarkę wybrać bosch GSR 12-2 12v z jednym akumulatorem za 248 zł czy Graphite 58G116 14v z 2 akumulatorami za 189 zł
  • Level 38  
    Polecam Bosch`a . Używam tą wkrętarkę od chyba 4lat i jeszcze żadnych problemów nie miałem...
  • Level 11  
    Dziękuje za odpowiedz ale chyba zdecyduję się na graphita za względu na 2 baterie, jeszcze przemyślę sprawe i jestem ciekaw jak ten graphit się sprwuję w pracy
  • Level 38  
    graphit to mi zalatuje tandetą...
  • Level 11  
    graphite to lepszy topex - podobno , mam młoto-wiertarkę tej firmy i sprawuje się dobrze . A znalazłem na allegro boscha 12 v i nie wiem czy da rade sobie w wierceniu w metalu
  • Level 40  
    norbi2566 wrote:
    ... mam młoto-wiertarkę tej firmy i sprawuje się dobrze . A znalazłem na allegro boscha 12 v i nie wiem czy da rade sobie w wierceniu w metalu

Doprawdy nie rozumiem w jakim celu założyłeś temat skoro już wybrałeś Graphite i jeszcze go zachwalasz jako niezawodny sprzęt. Reklamę robisz czy zwracasz uwagę na promocję ?
    Zapewniam ciebie, że wkrętarka Bosch nie jest przeznaczona do wiercenia dziurek w serze i równie dobrze poradzi sobie z wierceniem w metalu.
    Nie zastanawia ciebie niska cena kompletu z 2 akumulatorami ?
    Jak myślisz, z czego to wynika ? Weź do ręki jedną i drugą to już po samym wykonaniu poznasz.
    Druga rzecz - jak często będziesz używał wkrętarkę i jak intensywnie. Jeśli masz kilka dziurek do wywiercenia od święta to weź Graphite. Bosch nie zdąży się zamortyzować, bo w jednym i drugim po latach padną akumulatory.
    Ja natomiast kupiłem Bosch i tobie polecam.
  • Level 16  
    Jeżeli porównujesz wkrętarkę renomowanej firmy Bosch z wkrętarką chińskiej produkcji to albo nie wiesz o czym piszesz albo jaja sobie robisz. Graphite to nazwa elektronarzędzi hurtowni Topex. W Bosch-u akumulatory długie lata posłużą.
  • Level 40  
    A czego ci w niej brakuje mówiąc mało ?
  • Level 16  
    Według mnie brakuje mu Voltów bo różnica w mocy miedzy 12v a 14,4v nie jest wielka. Mam Makitę 12v i daje radę. Cały czas mam na myśli akumulatory NiCd.
  • Level 1  
  • Level 11  
    wkrętarka posiada 2 akumulatory NiCd 12V typu O-PACK o pojemności 1,5Ah i 60 minutową ładowarkę cyfrową. Wkrętarka pracowała kolejne dni i daje rade sobie ze wszystkim jestem naprawdę z niej zadowolony
  • Level 16  
    Ponieważ moja Makita nie posiadała hamulca wrzeciona kupiłem Bosch-a 14,4v. Akumulatory litowo-jonowe nie mają efektu pamięci i szybko się nie rozładowują, gdy leżą. Zakup myślę, że będzie na lata.
  • Level 1  
  • Level 40  
    norbi2566 wrote:
    ok będę to kątrolował ... o czym to świadczy ?

"Kontrolował" pochodzi od słowa "kontrola" a nie od "kąt". I o czymś to jednak świadczy.
  • Level 1