Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kabit 24V - Nie ładuje, która dioda ma świecić przy ładowaniu?

10 Paź 2012 23:38 1533 1
  • Poziom 11  
    Witam mam potrzebę naładowania akumulatorów 24V do wkrętarki, niestety moja ładowarka nie chce ładować,nie mam innej ładowarki.Czym więc mogę je naładować, bądź co mogło się popsuć w tej ładowarce? Proszę o pomoc.Zamieszczam parę zdjęć nie są zbyt czytelne, ale może ktoś coś mi podpowie bo miał do czynienia z podobnym sprzętem. kabit 24V - Nie ładuje, która dioda ma świecić przy ładowaniu?
    kabit 24V - Nie ładuje, która dioda ma świecić przy ładowaniu? kabit 24V - Nie ładuje, która dioda ma świecić przy ładowaniu?

P.S. mam jeszcze pytanie gdyż jak wymieniam uszkodzone ogniwa to widzę że znajduje się tam dziwne coś? Połączone jednym końcem do minusa a drugi wychodzi jako 3 odejście od akumulatora. do czego to służy? A i jeszcze jedno ile godzin ma się ładować taki akumulator w tej ładowarce?
  • Moderator
    Na początek trezba otworzyć i dokonać jakichkolwik oględzin, pomiarów. Możliwe że jest uszkodzona strona pierwotna zasilacza, a może też procesor ... I tych "może" może być o wiele więcej. To Ty masz ładowarkę i to Ty musisz dokonać pomiarów itp.