Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Avila z GPS podświetlenie

11 Paź 2012 20:10 1056 6
  • Poziom 9  
    Witam. Mój problem polega na tym że w mojej Avilce z GPS coś jest nie tak z podświetleniem ekranu. Wygląda to tak że jak włącze telefon to jest wszystko ok, po chwili jak telefon przejdzie w stan czuwania to przy ponownym odblokowaniu go załącza się ale już nie tak jak trzeba, tzn. słabo podświetla, widać wszystko ale tak jakby telefon chodził na jasności nie full tylko połowie jasności. Błagam pomóżcie, co to może być, wiadomo mi że telefon był zalany podobno.
  • Poziom 29  
    Najpierw tel do wyczyszczenia a dokładnie płyta w wanience ultradźwiękowej w płynie ipa.
  • Poziom 9  
    Był już kąpany
  • Poziom 29  
    Do sprawdzenia złącze od lcd i na płycie głównej.

Dodano po 46 [sekundy]:

Wcześniej można podmienić wyświetlacz i sprawdzić czy to nie jego wina.
  • Poziom 9  
    Ok spoko bo widzę że złącze jest jakieś dziwne, tzn. jakby zimne luty czy cośtakiego
  • Poziom 9  
    Złącze wyczyszczone zostało, do wymiany jeszcze była taśma od lcd i telefonik znowu jak nowy, dzięki wszystkim za pomoc, zamykam temat.
  • Poziom 9  
    Witam. Znowu piszę w sprawie Avili z GPS, bo mam problem polegający na podświetleniu, wiec jak naładuję baterię na 100% to telefon włącza się na podświetleniu 100% a za dwie sekundy przechodzi na jakieś 50% podświetlenia, natomiast jak bateria jest jedną kreske mniej niż pełna to telefon zachowuje się tak jak powinienbył, więc moja prośba co to może być??? dziękuję wszystkim za pomoc.