Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dwa routery - 2 routery, jeden netiaspot drugi DSL-2640B rozsyłanie wifi?

11 Paź 2012 23:36 2163 2
  • Poziom 14  
    Witam, zastanawiam się , nad modernizacją mojej sieci w domu, na ten moment korzystam z routera DSL-2640B, ogółem mam zasięg dość fajny w altanie w większości miejsc w domu, teraz korzystam z niego na laptopie w piwnicy z 8 metrów niżej dom starego budownictwa, problem jest taki że bratu net zrywa w odległości na jakieś 5 metrów od routera, niezależnie od anteny, wcześniej miał kartę dlinka, teraz tplinka i nadal to samo, więc w chwili obecnej od routera do jego pokoju ma neta na kablu, a jak wspominałem ja w piwnicy parę metrów od niego mam zasięg, coś tam może u niego zagłuszać sygnał, dlatego zastanawiam się czy jest taka opcja, żebym wykorzystał jakoś ten router od netii netia spot, internet łapie również mój sąsiad w tej chwili, jakbym np podpiął spowrotem router z netii, czy ten z netii idzie jakoś skonfigurował aby łapał sygnał z dlinka, jednocześnie , dlink stał by u brata, a ja powinienem mieć mocniejszy sygnał netu w piwnicy gdzie lubie przebywać.
  • Poziom 43  
    Kolego jeszcze raz od początku z pełnym zrozumieniem dla innych oraz podaniem typów sprzętu.
  • Poziom 14  
    nie wiem nie mam pojęcia, ale moje posty gdzieś z tego tematu wessało ..
    jak elektroda chce temat zamykam
    w każdym bądź razie z netiaspotem same problemy miałem jak i z jednym tak i drugim, też go szlak trafił bo nie umiał uciągnąć tych wszystkich urządzen no i działał jako główny a dlink jako ap..
    teraz mam zyxela który działa jako ap i jest elegancko