Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra H - Napięcie nie dochodzi do sprężarki klimatyzacji

12 Paź 2012 01:39 12552 4
  • Poziom 2  
    Witam. Kilka dni temu kupiłem Astrę H z silnikiem 1.3 cdti. Trudno powiedzieć od jak dawna nie działa klimatyzacja. Po podłaczeniu pod kompa diagnostycznego, urządzenie to "nie widzi" sprężarki, nie dochodzi do niej napięcie. są też luzy na wałku. nie wiem jak ze szczelnością, ( kilka dni temu była "nabita"). Niestety mój mechanik nie posiada na dzień dzisiejszy schematu elektrycznego układu klimatyzacji. I o takowy bardzo bym prosił, aby nie trzeba było pruć poszycia i deski rozdzielczej w poszukiwaniu usterki.
    z góry dzięki
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 18  
    Tu masz parę zdjęć do Astry do 2005 roku
    Opel Astra H - Napięcie nie dochodzi do sprężarki klimatyzacjiOpel Astra H - Napięcie nie dochodzi do sprężarki klimatyzacjiOpel Astra H - Napięcie nie dochodzi do sprężarki klimatyzacji
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 39  
    Sterownik silnika nie zaprogrrzamowany na klimatyzację. Trzeba przekodować.
  • Poziom 2  
    Z góry dzięki. Mam nadzięję, że uda się usunąć usterkę, bo po niedzieli nadają, jeszcze ciepłe dni. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Od kilku dni, sprężarka klimatyzacji działa. Okazało się, że był jakiś błąd w komunikacji panelu sterowania klimą, który trzeba było usunąć. Luzy na sprzęgiełku skasowane i pary na szybach brak. Pozdrawiam.