Witam
Teściu zaczął ostatnio palić w piecu i zorientował się że cieknie z niego woda
Szukał szukał i znalazł w "pomieszczeniu" nad paleniskiem dziurkę. Nie wiadomo czy to tylko to czy coś jest jeszcze innego (sam w ogóle jestem w tym temacie zielony). Ale chciałem zapytać czy są jakieś środki żeby go uszczelnić aby wytrzymał jeszcze tą zimę bo w tym roku nie za bardzo mnie stać na wymianę
Z góry dzięki za odpowiedzi i ewentualne podpowiedzi.
Teściu zaczął ostatnio palić w piecu i zorientował się że cieknie z niego woda
Z góry dzięki za odpowiedzi i ewentualne podpowiedzi.