Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 FL-sedan - buzzer parktronika-gdzie fabrycznie jest umiejscowiony.

12 Paź 2012 21:35 2454 5
  • Poziom 33  
    Witam kolegów.
    Zainstalowałem sobie oryginalny parktronik i nie wiem, gdzie fabrycznie jest umiejscowiony buzzer. Mam sterownik razem z buzzerem na jednym uchwycie- pochodzi z kombiaka, natomiast w sedanie sterownik i buzzer siedzą osobno. Wiadomo, że można go gdzieś tam podwiesić, natomiast nie zadowala mnie poziom głośności- na VAG-u ustawiłem na maxa. Może ktoś z kolegów zetknął się z tym tematem i podpowie? Nie chcę ciągnąc przewodów do kabiny, wiadomo, że można by go było upchnąć gdzieś pod deską.
  • Poziom 11  
    Co prawda passata miałem kilka lat temu ale z tego co pamiętam to dźwięk z parktronika w nim dobiegał z okolic zagarów więc szukaj miejsca za zablicą wskaźników.
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Parking aid warning buzzer (saloon) - under parcel shelf czyli pod półką z tyłu pośrodku.
  • Poziom 33  
    To już jest coś, skąd żródło? Masz jakieś fotki? Buzzer membraną skierowany w dół, czy do góry? Dziś patrzyłem w Audi A4 i rzeczywiście buzzer słychać w tym miejscu, tylko, że tam w okolicy dodatkowego światła stop jest mała dziurkowana blenda w półce coś na wzór blendy głośnika. W Pasku tylna półka jest jednolita, ale być może, że tak umiejscowiony buzzer będzie lepiej słychać.
  • Poziom 1  
    W Audi a4 b5 fl jest za tylną kanapą po lewej stronie;) więc myślę że w passacie jest podobnie ;)