Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra - Sygnał dźwiękowy nie zapiętych pasów

13 Paź 2012 11:06 8385 12
  • Poziom 15  
    Witam,

mam problem, do tej pory gdy pasy bezpieczeństwa nie były zapięte pojawiał się sygnał dźwiękowy, teraz się nie pojawia.

Przyczyna jest taka, że jechałem przez 4 minuty bez pasów aby sprawdzić czy się wyłączy, no i się wyłączyło z tym, że teraz w ogóle już nie ma tego sygnału.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
  • Poziom 19  
    Pewnie się brzęczek spalił :) Jaka to astra który rok?
  • Poziom 15  
    To aż dziwne, żeby się spalił...

Astra H, rok 2005
  • Poziom 19  
    Kolego a sygnał nie zamkniętych drzwi w czasie jazdy działa?
  • Poziom 15  
    nie sprawdzałem ;) a możesz mi napisać dlaczego to się może wiązać z sygnalizacją dźwiękową pasów ?
  • Poziom 19  
    Ano może bo to jest podpięte pod jeden moduł i bez komputera sie raczej nie obejdzie.
  • Poziom 15  
    ok, rozumiem.

Jeżeli okaże się, że jednak przy otwartych drzwiach jest sygnał dźwiękowy to co wtedy?

I czy musi być koniecznie w czasie jazdy, ruchu samochodu? nie może być w postoju na odpalonym silniku ?
  • Poziom 19  
    To wtedy pomyślimy co dalej ale jeśli tak się okaże to będę w stanie pomóc dopiero w poniedziałek jak będę w pracy.
  • Poziom 15  
    ok, a czy może mi ktoś napisać jaki warunek musi być spełniony aby pojawił się sygnał dźwiękowy niezapiętych pasów?
  • Poziom 19  
    Muszą być niezapięte pasy auto musi być odpalone i jechać:)
  • Poziom 15  
    Traktuj poważnie ludzi ;) naprawdę interesuje mnie przy jakich warunkach zacznie piszczeć.

Potrzeba przejechać jakiś dystans, czy osiągnąć prędkość min., czy może coś jeszcze innego ?
  • Poziom 19  
    Osiągnąć prędkość minimalną i traktuję ludzi poważnie tylko że manuale mam w pracy i nie mogę poprzeć tego żadnymi danymi na dzień dzisiejszy. W poniedziałek konkrety.
  • Poziom 15  
    Dziękuję, w takim razie do po poniedziałku