Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

termet turbo GCO-DP-23-57 - PIEC WYŁĄCZA SIĘ I WŁĄCZA W CZASIE GRZANIA WODY UŻYT

13 Paź 2012 13:25 3564 5
  • Poziom 9  
    Witam. Proszę kogoś o pomoc!
    Mój kocioł wyłącza się i włącza kilkanaście razy w ciągu minuty(czasami kilka razy).
    Gaśnie robi się zimna woda i nagle zapala i leci ciepła po chwili gorąca aż parzy i wtedy automatycznie następuje wyłączenie kotła:(
    Podobno to płyta główna ale już nikt nie mam ich w sprzedaży a na nowy kocioł w tym momencie mnie nie stać:(
    Co możecie mi doradzić i pomóc? Jest sposób by to jakoś naprawić?
    Jeśli ktoś może to proszę też o kontakt na email michalpodsiadlo(malpa)o2.pl.
    Z góry bardzo dziękuję!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 31  
    Sprawdź ciąg kominowy oraz nagar na nagrzewnicy być może automatyka wyłącza płomień z powodu braku odprowadzenia spalin.
  • Poziom 9  
    Komin jest ok ponieważ mam znajomego kominiarza a co do nagaru też podobno wszystko w porządku...
    Z tego co się już dowiedziałem to sterownik i czujnik NTC. Ale wymiana to koszt jedyne 1000zł. :(((((((
    Co robić dalej by nie zbankrutować?

• Moderator na urlopie...
    WYKAZ AUTORYZOWANYCH PUNKTÓW NAPRAW POGWARANCYJNYCH
    STEROWNIKÓW I REGULATORÓW TEMPERATURY DO KOTŁÓW PRODUKCJI termet
    P.P.H.U. ELSTER
    58-160 Świebodzice
    ul. Wałbrzyska 18A
    tel. 74 854 30 46, 74 661 42 56, fax 74 854 00 86
    e-mail: elster1(malpa)poczta.onet.pl
    mgr inż. Tadeusz Hajnowski
  • Poziom 9  
    są 2 rodzaje płytek sterownika w tym kotle a ja mam akurat ten którego ta firma nie regeneruje:(
  • Poziom 21  
    Spróbuj TU Druga z firm produkujących swego czasu elektronikę dla Swiebodzic