Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polsat + Cyfra na jednej antenie

14 Paź 2012 12:56 4662 15
  • Poziom 9  
    witam, chciałbym dokupic do polsatu cyfre +, wszystko ma być pod jeden TV. Kable z anteny do dekodera mam pociagniete w ścianie wiec nie chciałbym puszczac drugiego kabla z anteny do dekodera cyfry. Czy można podłaczyć rozgałęźnik z kabla głównego na 2 dekodery zamiast ciagnąc dwa kable i kupować konwerter z dwoma wyjsciami.cos takiego:
    http://www.dipol.com.pl/rozgaleznik_satelitarny_1_2f_signal_R85122.htm
    Telewizje oczywiście bedą ogladane na zmiane, nie bedzie nic z stylu multiroom, tylko jeden TV w salonie.

z góry dzieki
  • Computer Controls
  • Poziom 23  
    Może lepiej zakupić dekoder z dwoma czytnikami kart, wtedy będziesz mógł oglądać cyfrę + i polsat na jednym dekoderze.
  • Computer Controls
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    mihal2002 napisał:
    ghost41 napisał:
    Czy można podłaczyć rozgałęźnik z kabla głównego na 2 dekodery

NIE!!! Dwa kable i konwerter twin.

dlaczego taki rozgałęźnik nie sprawdzi się ?
  • Poziom 23  
    mihal2002i napisał:
    A w jakim dekoderze zadziała karta Polsatu?! Pomyśl zanim coś znów palniesz.
    Jeżeli się zaopatrzymy w moduł CAM CI+ , to każdy który je obsługuje, też byś pomyślał zanim coś palniesz.
  • Poziom 35  
    Bądź dekoder na Linuxie przy odrobinie chęci...
  • Poziom 16  
    Jeżeli twój tuner CP(sądzę iż już go posiadasz) ma przelotkę to wystarczy ,że podepniesz tunek C+ do tego wyjścia i jak oglądasz je zamiennie działają oba.Tak samo w odwrotną strone wystarczy zadbać żeby zakupiony czy pożyczony dekoder od C+ miał wspomnianą przelotke i takie samo połączenie tylko sygnał z sat. do C+ ,a z tamtąd do CP.
  • Poziom 43  
    Nie wiem dlaczego mój post zostal usunięty? Napisałem, że do Cyfry dekoder z przelotką, chodzi oczywiście o wyjście LOOP, i oczywiście nie musi to być oferowany przez Cyfrę. Normalne dekodery mają LOOP'a.
  • Poziom 9  
    może wiec tzw sumator, przełącznik konwerterów - reczny da radę, znalazłem taki na znanym portalu aukcyjnym. Opisują włąsnie że mozna podłączyc dwa dekodery z jednego konwertera
  • Poziom 35  
    Witam, przecież to to samo co ms-100
    Dostałeś podpowiedź od @lancet a ty dalej kombinujesz.
    Można też spróbować z VSP-301
  • Poziom 9  
    w owym sklepie do którego dostałem odnośnik powiedziano mi że nie nadaje sie ten przełacznik gdyż działa odwrotnie - 2 konwertery i jeden tuner. Nie znam się wiec zasięgnąłem opinii u sprzedawcy. Ten który ja znalazłem posiada opis taki jak potrzebuje - jeden konwerter na 2 tunery. Nie wiem jaki jest schemat działania przełączników wiec wnioskuje z opisów producenta/sprzedawcy oraz pytania w sklepie.
  • Poziom 35  
    Widocznie sprzedawca jest teoretykiem a nie praktykiem..., ten z portalu aukcyjnego również będzie odpowiedni.