Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mam Laptopa, a komputer widzi 2 monitory !?

Madzijka1990 14 Paź 2012 17:07 2253 7
  • #1 14 Paź 2012 17:07
    Madzijka1990
    Poziom 2  

Witam, Mam laptopa eMachines E730G, po podłączeniu telewizora kablem HDMI na początku było okej, lecz po odłączeniu go komputer lub ustawienia zwariowały. To znaczy komputer nadal widzi jakiś monitor VGA Mam Laptopa, a komputer widzi 2 monitory !?
    Używam również z skrótu (Windows + P) i też pokazuje mi ze moge wybrać inny monitor, ekran Mam Laptopa, a komputer widzi 2 monitory !?

Specyfikacja Komputera:
    Windows 7 home Premium 64 Bit
    reszta w obrazkach
    Mam Laptopa, a komputer widzi 2 monitory !? Mam Laptopa, a komputer widzi 2 monitory !? [/b]

0 7
  • #2 17 Paź 2012 17:28
    452387
    Usunięty  
  • #3 17 Paź 2012 17:31
    adamadi33
    Poziom 43  

Przeinstaluj sterowniki karty graficznej.

0
  • #4 17 Paź 2012 17:34
    Madzijka1990
    Poziom 2  

wyrobekj napisał:
    Nie rozumiem istoty problemu. Panel sterowania pokazuje jeden monitor, drugi był ale już nie jest wykrywany. Pasek zmiany monitora jest moim zdaniem czymś standardowy, pojawiającym się niezależnie od tego czy jest aktualnie podłączony drugi monitor czy nie. Mam podobny w Thinkpadzie T60, służy do przełączania obrazu gdybym podłączyła np. projektor multimedialny. Pasek przełączania u mnie też można wywołać nawet jeżeli do laptopa nie jest podłączone żadne dodatkowe urządzenie.
    Dopóki kursor nie znika poza granicami ekranu jak się go ciągnie w lewo albo w prawo to moim zdaniem wszystko jest w porządku.

Ale dawniej gdy 2 ekran nie był podłączony pokazywał się ten pasek z tylko jedną opcją mnanowicie że jest tylko podłączony ekran laptopa. A teraz jest więcej opcji i dodatkowo gdy dam na np. Duplikuj ekran to mi się rozdzielczość zmienia!

Dodano po 1 [minuty]:

adamadi33 napisał:
    Przeinstaluj sterowniki karty graficznej.

Zrobiłam to, nawet dwa razy ;)) ale nic nie dało niestety ;(

0
  • #5 17 Paź 2012 17:39
    adamadi33
    Poziom 43  

Komputer podłączony został ponownie kablem HDMI-HDMI z telewizorem i wystąpił problem braku obrazu na telewizorze?

0
  • #6 17 Paź 2012 17:46
    Madzijka1990
    Poziom 2  

adamadi33 napisał:
    Komputer podłączony został ponownie kablem HDMI-HDMI

Tak komp, został podłączony Przez HDMI lecz po jego odłączeniu komputer Nadal widzi 2 ekran czyli tv

0
  • #7 17 Paź 2012 17:48
    yang32
    Poziom 36  

Sterownik zapamiętał sobie Twój TV i tyle.

0
  • #8 18 Paź 2012 11:57
    modymat
    Poziom 12  

Hmm, u mnie wygląda to tak samo i zawsze wyglądało tak. Zapamiętał, że może być podłączony drugi ekran, jednak w aktualnej chwili nie wykrywa go i nie można na niego się przełączyć.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo