Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfrowy Polsat - zakup, oplaty, itd...

ve.lo 14 Oct 2012 20:25 3567 7
    ve.lo
    Level 11  
    Niedlugo odbieram mieszkanie i stoje przed wyborem dostawcy uslug telewizyjnych. W zasiegu mam kablowke WTvK, ale szczerze mowiac nie jest ona zbyt atrakcyjna pod wzgledem oplat i pakietow, jakie za te oplaty oferuje. Za pakiet jaki w "Cyfrowym Polsacie" zaplace 59 zl miesiecznie, w kablowce musialbym placic ok 100 zl miesiecznie. Telewizor to bedzie Sony 55HX855, wyposazony w dekoder cyfrowy, z podlaczonym do niego dyskiem twardym.

Jezeli wybralbym Cyfrowy Polsat, to zastanawiam sie co brac - dekoder czy moduł ? Jezeli dekoder to jaki ? Wlasciwie wszystko przemawia za modułem (nie zuzywa pradu, nie zajmuje miejsca, obsluga pilotem od tv) , ale czy na pewno ? Co radzicie ?

Czy w "Cyfrowym Polsacie" sa oplaty miesieczne za dzierżawe sprzetu ? Z jednej strony na ich stronie jest dostepny cennik, a z drugiej jak robie probna konfiguracje zakupu to ich stronka nie dodaje mi zadnej oplaty za dzierzawe sprzetu. Chodzi mi o to jak to wlasciwie jest ? Ile miesiecznie i czy wogóle trzeba placic za wynajem dekodera a ile za wynajem modułu ?

Teraz czego oczekuje:
    - ok 20 kanałów w HD, w sumie ok 90 kanałów
    - koniecznie kanaly Travel Chanell i Comedy Central Family
    - oplata miesieczna ok 60 - 80 zl
    - nie musi byc w pakiecie zadnych HBO

Pzdr
    ve.lo
  • Helpful post
    matis057
    Level 33  
    ve.lo wrote:
    Czy w "Cyfrowym Polsacie" sa oplaty miesieczne za dzierżawe sprzetu ?

Nie. Po zakończeniu umowy należy oddać sprzęt w punkcie obsługi.
  • Helpful post
    intenso
    Level 39  
    Bierz pakiet Familijny HD+Sport HD+Extra HD wszystko za 59,90 oprócz HBO i Cinemax,według mnie najlepsza oferta na rynku.A co do dekodera to wziąłbym na Twoim miejscu starego podciwego Samsunga Dsb H370g (chociaż może być z tym problem,zostały już wycofane ale zapytaj może sprowadza) sam taki mam od paru lat i nie zamienię go na inny.Moduł czy dekoder?Myślę ze dekoder wcale aż tak dużo prądu nie biorą,z modułem to rożnie bywa zadziała albo i nie z tunerami satelitarnymi w tv również rożnie bywa.,drugim dekoderem jaki możesz brać to sagem com,tylko bron Boże nie daj się namówić na jakiś Polsatowski wynalazek typy F..... albo Mini....
    ve.lo
    Level 11  
    No wlasnie na ten pakiet bym sie zdecydowal. A powiedz mi jeszcze, gdybym wybral ten dekoder Sagecom, czy w tym przypadku jest jakas oplata miesieczna ?
    intenso
    Level 39  
    Tego to nie wiem,kiedyś były opląty za dzierżawę,zadzwoń do CP i będziesz wszytsko wiedział.

Dodano po 2 [minuty]:

Nie ma opląt za dzierżawę wystarczyło przeprowadzić symulacje Link
    ve.lo
    Level 11  
    W przypadku tego dekodera w swoim cenniku maja oplate miesieczna 25 zl. To powoduje ze oferta CP stalaby sie nieatrakcyjna, bo za 10 zl wiecej mialbym podobny pakiet kanalow w kablowce, przy calkowitym braku brzydkich upiękrzaczy typu: antena na balkonie, kable na balkonie, przejsciowka kablowa przez okno, kable przez pól pokoju od balkonu do tv itd..., tylko gniazdko w scianie + moduł. 10 zl wiecej miesiecznie za takie rozwiazanie moglbym dac, natomiast jezeli oplaty miesiecznej mialoby nie byc, tylko te 59,90 zl/mc to na te niedogodnosci moglbym pójść.

Ps: Symulacje oczywiscie przeprowadzalem, ale co innego mowi symulacja, a co innego cennik i troszke jestem wygłupiony ta sytuacją.
    intenso
    Level 39  
    Jeżeli masz wątpliwości to zadzwoń,tak to możemy sobie gdybać.
    User removed account
    User removed account