Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki nauszne 300zł (+/- 50zł).

15 Oct 2012 17:45 1110 4
  • Level 9  
    Witam, w niedalekiej przyszłości planuje zakup słuchawek w granicach 300zł (+/- 50zł).
    Słuchawek używał będe głównie do domowej amatorskiej produkcji muzyki elektronicznej (house, electro house, trance, dnb, dubstep).
    Ale także do odsłuchu różnych gatunków od muzyki klasycznej, metal, rock, blusa, po jazz, pop, hip-hop.
    Chciałbym żeby słuchawki miały wyczuwalny dobry bass tylko żeby nie był zniekształcony.
    Muzyki będe słuchał głównie z amplitunera Denon AVR-1911 oraz z PC'ta (Karta Dźwiekowa: Asus Xonar D2X).
    Do tej pory zastanawiałem się nad takimi modelami jak Sony XB-700, Sennheiser HD439 i Philips SBC HP 890.
    Pozdrawiam ;)
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 2  
    StaniKk34 wrote:
    .
    Chciałbym żeby słuchawki miały wyczuwalny dobry bass tylko żeby nie był zniekształcony.
    )

W takim razie Razer Tiamat 2.2 bądź też Razer Tiamat 7.1 ale te drugie wypadają z widełek cenowych .

wiem że to zestawy do gier stricte ale na prawdę warte polecenia pracuje z nimi na co dzień przy mixie i masteringu i dają rade .
  • Level 9  
    Raczej chciałbym słuchawki bez mikrofonu :)
  • Level 9  
    Odświeżam temat ;D
  • Level 9  
    Witam, 2 dni temu miałem ten sam dylemat, po przeczytaniu forów i odsłuchach w saturnie oraz mp3 store wybrałem superluxy model hd 661 (szukałem czegoś głównie na zewnątrz, tramwaj, metro), jeśli szukasz czegoś tylko do słuchania w mieszkaniu to polecam modele HD660 lub HD668B. Wszystkie modele to Superluxy, słuchawki mało znane ale mające najlepszy stosunek jakość/cena (porównywałem z AKG, Koss i senssheiserami).