Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana laptopa, do 2 tys

RingoJelcz 16 Paź 2012 15:41 462 0
  • #1 16 Paź 2012 15:41
    RingoJelcz
    Poziom 9  

Jak pisałem w jednym wątku padł mi laptop, nie wiem czy naprawa ma sens, więc chyba sie skusze na nowy.

Poprzednio miałem Asusa k50AB. Miał procesor AMD Athlon X2 QL-64 2.1 GHz, grafikę ATI Mobility Radeon HD 4570 - 512 MB, pamięć chyba 3 GB.

Kasa jaką mogę wydać to do 2 tys. Będę brał na raty więc albo w RTV AGD, albo w jakimś Media Markcie, bo tam szybko i najwygodniej.

Od momentu zakupu asusa sporo sie zmieniło, przyznam, że sie konfiguracja zupełnie nie interesowałem, teraz są jakieś procesory i3 i5, pamieci ddr, czy jakoś tak. Nie wiem jak to się ma do tamtych czasów.

Potrzebny mi laptop, z ekranem najlepiej większym niż 15,6 i do tego w macie, nie błyszczący. Dysk 320 GB wystarczy zupełnie. Pamięci ze 3 GB również wystarczy. Fajnie żeby miał HDMI, ze trzy gniazda usb 2.0. Czytnik Kart. Nagrywarke DVD.
    Komp służy głównie do netu, przegrywania zdjęć, obróbki w photoshopie, rzadziej obejrzeć film. Co do gier to Asus dobrze się sprawdzał w Call of Duty 2 i 4. Gram bardzo rzadko. Głównie będzie podpięty do sieci, noszony po domu, musi mieć wifi.
    Blureje, czy blututy, usb 3.0 nie jest mi potrzebne.
    Nie chcę przekroczyc kwoty, ale cos sensownego powinno sie do dwóch tysiecy znaleźć.
    Aha, kolor czarny, plastik, bez srebrnych, czy metalowych dodatków.

Potrzebuję lekkiego nakierowania na właściwą ścieżkę.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME