Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POLAR PWA610 - Pralka POLAR PWA610 - Nie przechodzi poprawnie programu

starfire 16 Paź 2012 21:32 1425 2
  • #1 16 Paź 2012 21:32
    starfire
    Poziom 13  

Witam

No niestety pralka wydaje się nie sprawna. Zrobiłem cały program i tak pralka zatrzymywała się ok 3 razy trzeba było programator przekręcić o jedną kropkę, cały program poszedł za szybko (szybciej niz normalnie) pranie nie jest doprane. A na końcu przed wirowaniem stanęło i nie chciało odwirować, po przesunięciu na wirowanie nie chce wirować. Pranie bez wody ale mokre.

Włączyłem inny program znowu od początku, pralka zaczęła nalewać wode, nalewać i nalewać zatrzymałem zajrzałem - okazało się ze bęben prawie pełen. Tak jakby programator się blokował i nie szedł dalej tylko stał na pobieraniu wody.

Programator poleciał? Słyszałem o jakichś zacierających się łożyskach w programatorze, ale tutaj pokrętło ręką chodzi praktycznie tak jak za nowości - nie ma jakiegoś wielkiego oporu

Pozdrawiam
    Starfire

1 2
  • #3 18 Paź 2012 20:25
    starfire
    Poziom 13  

Faktycznie wyczyściłem hydrostat a raczej obudowe czerpiącą wodę do termostatu. Było tam masa kamienia i innego syfu - daje się wypłukać, opukując śrubokrętem (jest nierozbieralne). Wykonałem pranie, wszystko ok.
    Zamykam.

Dziękuję za pomoc.

0