Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

działanie kursora - przeciąganie plików do folderu

sylvia_doll 17 Paź 2012 17:58 858 4
  • #1 17 Paź 2012 17:58
    sylvia_doll
    Poziom 8  

C działanie kursora - przeciąganie plików do folderu zołem.
    Raczej mozolnie tłumaczę, to na pewno zrozumiecie dzięki prt sc - zaznaczam tutaj kilka utworów , by lewym przyciskiem myszy je przeciągnąć do okienka foobara - jednak jest to niemożliwe, tak jakby po ułamku sekundy znika możliwość posługiwania się zaznaczonymi plikami. Zanaczenie nie znika, jednak nic to nie oznacza. Jedyną możliwością jest w kwestii odtworzenia większej ilości utworów kliknięcie na te utwory prawym przyciskiem myszy i 'odtwórz z foobar'. (Problem pojawia się też m.in. gdy chcę przeciągnąć jakąś stronę do zakładek.)

Załącznik jest, tak łatwiej zobrazować problem.
    Utrudnia mi to życie trochę. No i jest irytujące tym samym, gdyż nigdy taki kłopot się nie pojawiał i nie przypominam sobie zmian w ustawieniach kursora myszy czy coś.

• #2 17 Paź 2012 18:26
    AXELF
    Poziom 20  

Próbowałaś gryzonia podłączyć pod inny port ?

• #3 17 Paź 2012 20:57
    sylvia_doll
    Poziom 8  

Nie wierzę. Po przełączeniu myszki do innego portu, ładnie działa funkcja tego przeciągania. Dziwne więc tym bardziej dziękuję za pomoc. Nie sprawdzałam czy przeciąganie na touchpadzie działałoby gdybym miała mysz we wcześniejszym porcie ale myślę, że tak - zapewne to tylko kwestia dotycząca funkcjonowania myszki.

Mam jeszcze jeden kłopot, podobnej dosyć istoty.
    Wpisując w miejsce linku w przeglądarce (mozilla firefox) dwie literki i sekundkę czekając (oczywiście nie zdążę w tym czasie kliknąć w daną stronę bo na sekundkę się dosłownie wysuwa pasek z używanymi najczęściej linkami) już się 'wklikuje' (ale nie załadowuje) jakaś przypadkowa strona.

Weszłam w opcje > karty i widzę, że mam zaznaczoną opcję "nie wczytuj kart dopóki nie zostaną wybrane" ale jednak dziwny problem jest... :|

• #4 17 Paź 2012 21:04
    AXELF
    Poziom 20  

Spróbuj czy na Internet Explorerze też występuje ten problem. Jesli nie to albo ponownie zainstaluj Firefoxa lub zainstaluj nowszą wersję.
    PS. Google Chrome jest lepszy od Firefoxa ;)

Dodano po 2 [minuty]:

Jak bedziesz reinstalować tego firefoxa to wybierz przy instalacji inny folder gdzie chcesz to zainstalować. Powinno pomóc :)

• #5 18 Paź 2012 12:02
    1337166
    Usunięty  
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME