Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Windows 7 - Runtime Error przy instalacji gg10

renoraines 17 Oct 2012 21:01 2169 11
    renoraines
    Level 15  
    Witam
    wczesniej było zainstalowane gg10, działało prawidłowo w tym rozmowy głosowe i rozmowy wideo. Po jakimś czasie nastąpił problem z logowaniem/nie otwierało sie w ogóle. GG 10 zostało odinstalowane, zainstalowałem gg 11, ale tu nie działaja rozmowy glosowe. Odinstalowane gg 11 i ponownie zainstalowane zostało gg 10, ale pojawia sie taki komunikat.

Czy ktoś miał podobny problem i jak sobie z nim poradził?
    renoraines
    Level 15  
    W panelu sterowania /odinstaluj lub zmień program mam listę ( łącznie 10) Microsoft Visual C++ i ostatnie 2010 x86 Redistributable 10.0.30319 11MB, zainstaluje 10.0.30319.1 i zobaczymy :).
    renoraines
    Level 15  
    Nie pomogło.
    renoraines
    Level 15  
    Zainstalowałem na D, nie działa.

renoraines
    Level 15  
    Odinstalowane, wyczyszczone foldery i rejestr CCleaner i Glary Utilities, przeskanowane Kaspersky, restart, zainstalowane i ponownie powyższy komunikat.
    renoraines
    Level 15  
    Również usunięte.
    Poza tym chciałem połączyć sie przez bluetooth i też nie można, nie startuje ikona, która była wcześniej w prawym dolnym rogu.
    DriverMSG
    Admin of Computers group
    renoraines wrote:
    Poza tym chciałem połączyć sie przez bluetooth i też nie można

Jeśli ma to jakikolwiek związek, to winą mogą być ostatnie aktualizacje systemu - sprawdź jakie poprawki zostały zainstalowane w dniach przed awarią.
    renoraines
    Level 15  
    DriverMSG wrote:
    renoraines wrote:
    Poza tym chciałem połączyć sie przez bluetooth i też nie można

Jeśli ma to jakikolwiek związek, to winą mogą być ostatnie aktualizacje systemu - sprawdź jakie poprawki zostały zainstalowane w dniach przed awarią.

Czy ma to zwiazek na tą chwile trudno powiedzieć. Patrzac z perspektywy czasu, wczesniej na drugim komputerze z XP nie moglem zainstalowac przez aktualizacje systemu tez programu, usnalem aktualizacje z okresu ... i nie instalowałem kolejnych.

Dodano po 3 [godziny] 58 [minuty]:

Usunąłem wrześniowe i październikowe aktualizacje windowsa, restart i instalacja gg 10. Instalacja z powodzeniem, uruchomiło sie od razu, restart i również uruchomiło sie ze startem systemu, tak jak zaznaczyłem w ustawieniach.
    Bluetooth nadal nie działa,a przestał działać po czyszczeniu rejestru.