Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ursus C 360 - Ustawienie początku wtrysku

17 Paź 2012 21:56 26346 5
 • Poziom 22  
  Witam!

  Panowie proszę o wskazówkę - na które znaki mam ustawić kąt wyprzedzenia wtrysku?
  W tej 60'ce wygląda to tak jak na załaczonym rysunku są trzy kreseczki i za "chwilkę" ~ 5cm po obwodzie są dwie kreseczki i zero.

  Ustawiłem na tą środkową kreseczkę spośród tych trzech i niby jest dobrze ale żeby to osiągnąć musiałem pompę przesunąć na maksa w stronę silnika :(

  Na początku było ustawiene tak że początek "ruchu paliwa" w rureczce był gdzieś pośrodku tego odstępu pomiędzy "górnymi" a "dolnymi" znakami. Ursus C 360 - Ustawienie początku wtrysku
 • Poziom 22  
  Jak się odkręci korek wlewu oleju ( w pokrywie rozrządu to słychać tam jakies takie stukotanie - jakby były za duże luzy - nic głosnego przy całym tym rumorze ale jednak) Jest prawdopodobne że koła rozrządu trzeba wymienić ??

  Zastanawia mnie to skrajne połozenie pompy wtryskowej żeby doregulować kąt wtrysku:(
 • Poziom 34  
  Na rozrządzie lubi odkręcać się nakrętka z koła pośredniego. Przez co koło zaczyna sobie chodzić jak chce. Wtedy dokładnie tez nie ustawisz początku wtrysku. Sprzęgiełko na pompie jak i tulejka są dobre? Miałem kiedyś przypadek że wałek napędzający pompę delikatnie się skręcił.
 • Poziom 22  
  No nic - odpala jak na c360 calkiem całkiem - pojeździmy zobaczymy.
  Narazie zostawiam to stukanie.

  dzieki!
 • Poziom 12  
  Witam,
  Muszę ponownie założyć pompę wtryskową do C 355 po regeneracji. Prośba o potwierdzenie znaków , wyczyściłem całe koło i znalazłem kilka rozumiem że przy ustawieniu ważne są znaczniki wybite poziomo na pierwszym zdjęciu, niestety na bloku silnika jest tylko drobna kreseczka czy w stosunku do niej ustawiać? Ewentualnie załączyłem jeszcze inne znaki z koła ponieważ nie wiem co oznaczają. Będę wdzięczny za pomoc.
  Ursus C 360 - Ustawienie początku wtrysku
  Ursus C 360 - Ustawienie początku wtrysku
  Ursus C 360 - Ustawienie początku wtrysku
  Ursus C 360 - Ustawienie początku wtrysku