Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podlaczyc kino domowe do tv bez glosnikow

darqshadow 17 Paź 2012 23:08 1632 7
  • #1 17 Paź 2012 23:08
    darqshadow
    Poziom 8  

Witam. Chce podlaczyc kino domowe ( bez uzycia glosnikow z kina domowego 5.1 ) do tv tak aby dzwiek plynal z glosnikow z tv.
    Do tej pory zawsze uzywalem podlaczenia z aktywnymi glosnikami ( glosniki przypiete do subofera) oraz jednym przewodem do tv.
    Probowalem podlaczenie na chiche, lecz to nie dawalo zadych efektow, procz obrazu w tv ( z odtwarzaego filmu z pendrive, brak dziwieku ) i buczenie w glosnikach tv...
    Ma ktos jakis pomysl jak to ustrojstwo podlaczyc??
    Dodam, ze kino domowe jest sprowadzone z usa, ale to chyba nie ma nic do rzeczy gdyz dziala bez problemu.
    posiadam wejscia/wyjscia : tv in ( L i R ) aux in (L i R ) digital in video out pr, y, pb, cvbs, s-video,

0 7
  • Montersi
  • Pomocny post
    #2 18 Paź 2012 00:17
    Pablo1964
    Moderator

Jeżeli na zdjęciu przedstawione są wszystkie gniazda kina, nie ma takiej możliwości. Kino nie ma wyjścia audio.

0
  • Pomocny post
    #3 18 Paź 2012 00:37
    Elvis1992
    Poziom 17  

Jeżeli masz w telewizorze wejście aux to da radę.

0
  • Montersi
  • #4 18 Paź 2012 12:35
    darqshadow
    Poziom 8  

Elvis1992 napisał:

aux.. jestem zieloy kompletnie jesli chodzi o podlaczanie, moge napisac tylko ze do tv mam wejscia 2 x euro, chinch, i wyjscie na sluchawki ( to moze aux? ) no i oczywiscie na kabel od anteny...

zastanawialem sie teraz, czy moze istnieje jakis kabel ktorym polacze wyjcie do subwoofera z tv ?

0
  • Pomocny post
    #5 18 Paź 2012 13:21
    mihal2002
    Poziom 43  

Elvis1992 napisał:

Ciekawe jak?
    darqshadow napisał:
    Ma ktos jakis pomysl jak to ustrojstwo podlaczyc??

Tak jak Pablo1964 napisał, NIE ma takiej możliwości.

0
  • #6 18 Paź 2012 13:55
    darqshadow
    Poziom 8  

dzieki za odp. no to jestem w dupie z glosnikami 5.1 w zestawie hehe.

0
  • Pomocny post
    #7 18 Paź 2012 15:12
    egon42
    Poziom 37  

Problem w tym że jedyny sygnał audio który wychodzi z kina domowego to sygnał z głośników żaden inny audio nie wychodzi z kina domowego i nic tu nie pomoże wejście au. Jedyna rada to poszukać w kine odpowiedniego sygnału audio i wyprowadzenie go na zewnątrz i wprowadzić go do tv ale na tym trzeba się znać.

0
  • #8 18 Paź 2012 17:58
    darqshadow
    Poziom 8  

egon42 dzieki za probe pomocy, ale najwyrazniej musze pozostac przy ustawieniu z glosnikami ktorych rozmieszczenie i dopasowanie do struktury pomieszczenia ni w p... ni w oko mi nie odpowiada.. ale jakos to ulokuje potajemnie... tak czy inaczej dzieki wielkie wszystkim aktywnym za pomoc.

0