Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekazanie bezprzewodowe sygnału telewizji naziemnej

18 Paź 2012 01:09 9666 13
  • Poziom 8  
    Witam,
    Mieszkam w bloku i posiadam azart, z którego chciałbym skorzystać do odbioru telewizji poprzez dekoder dvb-t. Problem w tym że telewizor mam w drugim pokoju i nie mam możliwości na dzień dzisiejszy doprowadzić tam kabla od gniazdka z azartem. Jakie są możliwości aby ten sygnał przekazać bezprzewodowo od tego gniazdka azartowego?
    Antena wewnętrzna nie wiem czy sie sprawdzi bo mam jakieś 20km od nadajników.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 27  
    Myślę że jedynie w takiej konfiguracji: gniazdko antenowe -tuner dvbt - transmiter AV - telewizor. Jeśi transmiter nie przenosi sygnału pilota to jeszcze do kompletu bezprzewodowy przekaźnik pilota. Podstawową wadą tego rozwiązania jest zejście z jakością do poziomu który daje tv analogowa.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 8  
    Telewizja działa jak podepnę pod azart bez problemu ładnie odbiera wszystko. Problem tylko w tym przekazaniu sygnału, bo nie mam możliwości od tego azartu pociągnąć kabla:/
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 31  
    Nie ma takiego urządzenia które bezprzewodowo przeniosło by sygnał z gniazdka instalacji zbiorczej do drugiego pokoju.
  • Poziom 8  
    Szkoda. Może przy następnym remoncie podciągnę tam kabel ;)
  • Poziom 31  
    Są rózne kable ...płaskie, cienkie moga sie nawet miedzy fugami zmiescić... :D
  • Poziom 8  
    Żeby to zrobić to naprawdę hiper cienkiego kabla potrzebowałbym ;]
  • Poziom 31  
    Jest rozwiązanie...gniazdko AZART-symetryzator-kabel plaski symetryczny 300Ω-symetryzator-wtyk do TV..... :D
  • Poziom 31  
    Tak , o takim czymś pisałem. Pod dywanem sie da ukryć.
  • Poziom 8  
    nie mam dywanu ale moze ukryje;)