Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowany Samsung SGH-E250

18 Paź 2012 11:10 2811 12
  • Poziom 8  
    Witam,może ktoś wie jak odblokować telefon ? ściągałam simlocka i tel sie zablokowal,robilam restarty,wklepywałam kody i zaden nie działa,tel sie restartuje ale zablokowany jest nadal ;/
  • Poziom 33  
    brun3tka napisał:
    ściągałam simlocka i

Można wiedzieć czym ? I w jaki sposób?
  • Poziom 34  
    Pewnie kodem na eeprom reset :D
  • Poziom 8  
    Wszystkimi możliwymi kodami jakie znalazlam na necie :D bez kitu ale żaden nie działa

• Poziom 32  
    brun3tka napisał:
    Wszystkimi możliwymi kodami jakie znalazlam na necie :D bez kitu ale żaden nie działa

Nie działa bo nie ma prawa wizyta w serwisie i tylko to ci pozostało odbudowanie obszaru eprom i unlock po przez box serwisowy.
  • Poziom 8  
    Byłam ale nie opłaca się tego robić w serwisie ponieważ ten telefon jest juz stary dlatego wole to zrobić sama i skoro w serwisie sciągaja wiec mam nadzieje że i tutaj ktoś sie na tym zna i mi napisze;)

• Poziom 32  
    No to ci przecież mówie prowadzę komis gsm i wiem co mówie jesli nie masz w domu boxów serwisowych to zapomnij o naprawie.
  • Poziom 34  
    brun3tka napisał:
    dlatego wole to zrobić sama i skoro w serwisie sciągaja wiec mam nadzieje że i tutaj ktoś sie na tym zna i mi napisze;)

A Ty myślisz, że w serwisie to za darmo się robi wszystko? Otwórz serwis do się dowiesz ile trzeba sprzętu żeby sobie tak o simlocki ściągać.
  • Poziom 8  
    simlocka to można samemu kodem ściągnać wiec zadna filozofia i jedyny sprzęt jaki trzeba to komputer:D a co do tego co pan wyżej napisał to ja wiem że nie za darmo sie robi ale napisałam wyraźnie ze nie opłaca mi sie płacić nawet 5 zł bo to stary telefon,poprosty szukam sposobu żeby to zrobić samemu bo każdy wie jak to jest w serwisach ,;)
  • Poziom 15  
    W serwisie ściągają ale przy użyciu sprzętu nie jakiś magicznych kodów z internetu sprzęt najtańszy do samsunga to koszt ok 300zl wiec koszta się robią a to tylko jedna marka do każdej praktycznie musi być 1 box a do co niektórych np nokia to 3 nawet 4 rożne.
  • Poziom 8  
    Ok rozumiem,sama ściągłam juz z jednego telefonu simlocka i bylo ok ,z tym sie nie udało ale pytać należy i nie rozumiem skąd te nerwy u panów .
  • Poziom 15  
    No bo każdy myśli ze my w pracy to mamy jakieś magiczne kody wpisujemy i się ściąga sim lock i ze to tyle kosztuje za 5-10 minut pracy ale nikt nie bierze pod uwagę ile sprzęt kosztuje z samsungów jest możne z 10-20 modeli które faktycznie kodem można ściągnąć ale reszta bez boxa się nie obejdzie. Przepraszam z góry za ton.
  • Poziom 8  
    Wiem co i ile kosztuje i że trzeba zarabiać ale chyba każdy zanim pójdzie do fachowca to woli sam pierw spróbować ;)

Dodano po 7 [minuty]:

Ok dziekuje za pomoc ;)