Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Wykonanie Licznika punktów do gier na czujniki strzelenia bramki

radeekk 18 Paź 2012 19:52 957 0
 • #1 18 Paź 2012 19:52
  radeekk
  Poziom 9  

  Witam
  Szukam osoby, która jest w stanie wykonać licznik zliczający punkty po strzeleniu gola do bramki. Istnieje możliwość stałej współpracy.
  Zasada działania oraz opis licznika:
  1. Licznik powinien mieć wyświetlacz 2 cyfrowy dla jednej drużyny czyli (gości) i drugiej (gospodarzy)czyli np. 14 punktów z lewej strony się wyświetla dla (gości) i 09 punktów z drugiej strony dla (gospodarzy). Po środku między punktami lub na dole pod punktami powinien odliczać się czas od 15:00 min i czas powinien iść aż do 00:00 czyli w drugą stronę. Licznik powinien zliczać punkty na zasadzie strzelenia gola do bramki czyli powinien być czujnik, który po wykryciu przedmiotu natychmiast nalicza 1 punkt na liczniku odpowiedniej drużyny. Jeżeli istnieje możliwość to dobrze by było gdyby licznik zatrzymywał się za każdym razem kiedy strzeli się bramkę i wznawiał kiedy przedmiot jest już na polu gry.
  Licznik punktów oraz czas powinien być dopasowany do wrzutnika monet czyli po podaniu sygnału z wrzutnika monet następuje zerowanie licznika do 15:00 minut i wyzerowaniu do 00:00 punktów dla obu drużyn.
  I teraz bardzo ważne w związku z tym że licznik będzie umieszczony nad grą czyli miedzy dwoma zawodnikami chciałbym by był widoczny dla dwóch graczy co oznacza. Że trzeba zrobić duplikat tego samego na odwrotną stronę by był widoczny zarówno z przodu gry jak i z tyłu gry. Myślę że jest to wykonalne bo takie liczniki istnieją i pokazują wszystko ładnie.
  Jako że bramki są dwie w związku z tym trzeba dwa czujniki które wykryją przedmiot po strzeleniu bramki.
  Szukam osoby, która wykona całą elektronikę w środku ponieważ obudowaniem zajmę się osobiście.
  [Zlecę] Wykonanie Licznika punktów do gier na czujniki strzelenia bramki

  Coś na wzór z tego co powyżej ale musi być jeszcze dokładnie to samo po drugiej stronie by przeciwnik też widział jaki czas i ile punktów zdobył a nie obchodził stół do gry żeby zobaczyć.
  Szukam bardziej osoby niż firmy ale tej też nie wykluczam. Istnieje możliwość współpracy i rozwijaniu tego w przyszłości.
  Potrzebuje konkretnej wyceny ile będzie kosztować cala jedna sztuka.
  Wtedy mogę nawet podpisać umowę na wykonanie tego bo nic nie ma za darmo.
  Proszę o zgłoszenie ofert na adres e-mail lub na priv.
  Resztę czyli wielkość wyświetlaczy itp do korespondecji.
  konrad.linnert(malpa)gmail.com

  Pozdrawiam

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).