Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips DSR 7201/91 - oglądanie telewizji vs nagrywanie

18 Paź 2012 20:00 1059 3
  • Poziom 7  
    Witam! Jako początkująca bladego pojęcia nie mam gdzie mogę zadać takie pytanie :) Dlatego piszę tutaj.

Chodzi o to, że gdy ustawię nagrywanie, to nawet jeśli oglądam jakiś kanał to wyskakuje mi w czasie rozpoczęcia nagrywania informacja: " Trwa nagrywanie programu : ..... Aby wyłączyć nagrywanie wciśnij OK, aby kontynuować nagrywanie wciśnij A". Jak wcisnę OK to od razu przestaje nagrywać (co jest jasne :)), a jak wcisnę A to przeskakuje mi obraz na kanał, na którym aktualnie nagrywa się program ..... Czy to nie jest bez sensu? Mogę jedynie oglądać program, który nagrywam :) Po co więc nagrywać, skoro nic innego nie można oglądać? To tak jakbym chciała w tym momencie obejrzeć Fakty, ale jakiś fajny film leci na HBO i chcę go nagrać, ale nie, nie z tym dekoderem, bo wtedy musiałabym wybrać jedno z dwóch :/ Czy jest jakiś na to sposób? W instrukcji obsługi jest napisane, że jeśli posiadam pojedynczy konwerter to oglądanie nie jest możliwe podczas nagrywania (czy jakoś tak - ja to przynajmniej tak rozumiem), ale to znaczy, że wystarczy zmienić konwerter na podwójny?

Bardzo proszę o radę :) Może da się to jakoś inaczej zrobić? :)

Pozdrawiam!
  • Poziom 38  
    Jest dokładnie tak, jak napisałaś Koleżanko :D , musisz podłączyć konwerter "twin" i dodatkowy przewód antenowy, tak to jest skonstruowane i raczej innej możliwości nie ma :cry: .
  • Poziom 7  
    Super! Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Szkoda, że od razu w Cyfrze mi nie zaproponowali (może nie wyglądam na kogoś kto nagrywa :D). W takim razie będę musiała kupić konwerter. Dziękuję za odpowiedź!
  • Poziom 9  
    witam
    <p. gosiejka>
    zlec wykonanie i podpięcie konwertera TWIN, spejaliście, bys nie zepsuła dekodera.
    [pozdrawiam