Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mysz optyczna - Kursor staje w miejscu na niektórych stronach .

18 Oct 2012 22:10 1710 14
  • Level 8  
    Witam , mam problem dzisiaj gdy podłączyłem i zainstalowałem sterowniki do nowej klawiatury i chciałem wejść na youtube włączyłem filmik i kursor się wiesza gdy wyłącze przeglądarke alt+f4 działa dalej nie jest to wina komputera wczesniej wszystko działało ok spotkaliście się z czymś takim proszę o pomoc próbowałem innej myszki i cofniecia systemu nic to nie zmienilo
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Moderator of Computers service
    Czy tylko na Youtube kursor się zawiesza?. Masz zainstalowane wtyczki do przeglądarki?. Flash,java?.
  • Level 22  
    Z której przeglądarki korzystasz, model klawiatury?
  • Level 8  
    Tak tak wszystko mam w najnowszej wersji przegladarka firefox ogolnie z tego co zauwazylem zacina sie kursor gdy odpala sie jakis filmik/reklama model klawki to Microsoft sidewinder x4

wydaje mi sie ze z tej plytki ktora byla do klawiatury zainstalowaly sie tez inne sterowniki bo tam bylo ich sporo do innych urzadzen microsoft i moze zainstalowaly sie jakies do innej myszy lub cos takiego

program to intellitypepro
  • Moderator of Computers service
    Przed uruchomieniem filmu na Youtube zmień rozdzielczość na 320 lub 240 i spróbuj.
  • Level 22  
    Spróbuj na IE lub innej przeglądarce. Napisz, czy również zawiesza.
  • Level 8  
    Próbowałem na innej przeglądarce i jest to samo jedynie czego może być to wina to chyba coś z tymi sterownikam do klawiatury bo wczesniej dzialalo normalnie .. ;/
  • Level 22  
    Raczej tak, coś "poinstalowałeś". Chyba całkiem niepotrzebnie, ta klawiatura nie ma szczególnych wodotrysków, powinna działać na systemowych. Ewentualnie przywracanie systemu do stanu sprzed instalacji.
  • Level 8  
    Przywracalem i nic to nie dalo a co do sterownikow do klawiatury to tak dziala ona na systemowych lecz ona ma specjalne przyciski na ktore mozna przypisywac rozne aplkiacje itp w grach .. wiec nie mow mi ze nie potrzebnie istalowalem bo gdybym chcial zwykla klawiatury poszedlbym i kupil za 15 zl a nie za 180

Dodano po 26 [minuty]:

dzieje się to także w każdej grze typu bf3 borderlands 2 fifa 13 itp
  • Level 35  
    huor wrote:
    dzieje się to także w każdej grze typu bf3 borderlands 2 fifa 13 itp

Nie znam tych gier. Czy w tych grach jest wykorzystywany flash? Jeśli tak to sprawdź ustawienia flash-a - zwróć uwagę na dostęp flash-a do urządzeń a także na przyspieszenie sprzętowe.
  • Level 8  
    jak wejsc w ustawienia flash ? :)
  • Level 35  
    Na uruchomionym flash-u PPM i ustawienia.
  • Level 30  
    Odinstaluj Flash i sprawdź czy objaw ustąpił.
  • Level 8  
    Jest ustawione przyspieszenie wiec to nie tego wina :/ to raczej nie problem z flashem bo filmik i gry dzialaja normalnie tylko kursorem myszy nie moge wtedy sterowac np. gdy wlacze filmik na youtube gdy jest 00:00 moge ruszac jeszcze myszka przy 00:01 juz nie moge i tak do konca filmiku filmik leci wszystko widac tylko kursor staje w miejscu ;/ why ?
  • Level 8  
    @up wie ktoś jak mi pomoc ?