Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lenovo Y580 i OneKey Rescue 7.0

Rasoir 18 Oct 2012 22:37 1206 0
 • #1
  Rasoir
  Level 11  
  Witam, na start od razu napiszę że sprawdzałem i próbowałem sposobem który był już na pewnym forum zamieszczony odnośnie Visty i Y530, jednak mój problem wygląda nieco inaczej, mianowicie:

  Zakupiłem laptopa Lenovo Y580 / i7 3610QM / 16GB RAM / GTX 660 / FHD / 128 GB SSD + 750GB  Laptop fabrycznie był bez systemu i dodatkowo z podmianką dysku na SSD w pewnym sklepie na SAMSUNG 830 SERIES, fabrycznego Momentusa dostałem w obudowie USB 3.0.

  Niestety po instalacji mojego firmowego systemu Windows 7 Ultimate i wszystkich sterowników okazało się, że funkcja OKR 7.0 nie działa. Utworzyłem zaraz po instalacji kopię zapasową i zapisałem ją w domyślnym folderze czyli C:\Lenovo... jako backup.wsi, po wciśnięciu przycisku i próbie przywrócenia pojawia się komunikat że partycja ma złą strukturę i należy ją przeformatować czy coś takiego, próbowałem utworzyć drugą partycję D: o rozmiarze 19GB i tam wgrać utworzoną kopię z nazwą factory.wsi a następnie ukryłem ją poprzez program PTEDIT32.EXE, po wciśnięciu przycisku ten sam efekt niestety. Proszę o pomoc jak to zrobić krok po kroku, żeby działał mi przycisk OKR, gdyż tak naprawdę oprócz możliwości sprzętowych laptopa, tylko na tym przycisku mi zależy i szczerze mówiąc jestem trochę wkurzony, że kupując laptopa za 4500zł muszę się z nim tak bawić, poszczędziłem 350zł na systemie bo miałem swój i teraz żałuje.

  Opisy mogą być po angielsku, jeżeli ktoś ma gotowy tutorial. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

  Pozdrawiam Mateusz!