Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Zafira dti 2005 - Nie można uruchomić tempomatu - Zafira A 2005r dti

Borneo 19 Oct 2012 18:54 7497 5
    Borneo
    Level 1  
    Witam forumowiczów
    Postanowiłem do swojej Zafiry dołożyć tempomat. Manetka włożona, aktywacja OP COMem i zonk - tempomat nie działa. Podgląd błędów - zero. Czujniki sprzęgła i hamulca OK. Nie pojawia się sygnał z manetki. Na kostce zaciskowej wszystkie napięcia po naciskaniu guzików pojawiają się. Wymiana manetki na inną - efekt taki sam. Gdzie szukać problemu?
    wojtek1985x
    Level 9  
    witam, mam ten sam problem tylko ze w z18xe 2005r. udalo ci sie dojsc dlaczego nie dziala tempomat.
    zbyszek190476
    Level 1  
    Witam,ja zakupiłem manetkę do swojego diesla i nie działa.Po podłączeniu pod komp. przeczytałem:przełącznik układu regulacji prędkości jazdy niepr.(I+R)Co może być nie tak?Czy może ktoś źle wlutował przewody w płytkę manetki -może ktoś mi poda jak powinny być u mnie jest brązowy,czerwony,niebieski,zielony patrząc od prawej.
    auto-krak.pl
    Level 15  
    W dieslu 2.0 2.2 dti 2002-2005 tempomat aktywuje się w pompie psg16.
    wojtek1985x
    Level 9  
    Ja u mnie znalazlem przyczyne, mimo, ze mam wtyczke przy kierownicy na manetke i wytczke do czujnika sprzegla, to i tak gdzies instalacja jest nie kompletna. rozwiazaniem bylo podciagniecie nowych kabli pod sterownik silnika,