Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Zafira dti 2005 - Nie można uruchomić tempomatu - Zafira A 2005r dti

19 Paź 2012 18:54 6369 5
  • Poziom 1  
    Witam forumowiczów
    Postanowiłem do swojej Zafiry dołożyć tempomat. Manetka włożona, aktywacja OP COMem i zonk - tempomat nie działa. Podgląd błędów - zero. Czujniki sprzęgła i hamulca OK. Nie pojawia się sygnał z manetki. Na kostce zaciskowej wszystkie napięcia po naciskaniu guzików pojawiają się. Wymiana manetki na inną - efekt taki sam. Gdzie szukać problemu?
  • Poziom 9  
    witam, mam ten sam problem tylko ze w z18xe 2005r. udalo ci sie dojsc dlaczego nie dziala tempomat.
  • Poziom 1  
    Witam,ja zakupiłem manetkę do swojego diesla i nie działa.Po podłączeniu pod komp. przeczytałem:przełącznik układu regulacji prędkości jazdy niepr.(I+R)Co może być nie tak?Czy może ktoś źle wlutował przewody w płytkę manetki -może ktoś mi poda jak powinny być u mnie jest brązowy,czerwony,niebieski,zielony patrząc od prawej.
  • Poziom 14  
    W dieslu 2.0 2.2 dti 2002-2005 tempomat aktywuje się w pompie psg16.
  • Poziom 9  
    Ja u mnie znalazlem przyczyne, mimo, ze mam wtyczke przy kierownicy na manetke i wytczke do czujnika sprzegla, to i tak gdzies instalacja jest nie kompletna. rozwiazaniem bylo podciagniecie nowych kabli pod sterownik silnika,
  • Poziom 11  
    Witam,
    pytanie może proste, ale nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Czy do Zafiry A 2003 2.0 DTI można założyć tempomat jeśli posiadam wyświetlacz TID, czy najpierw trzeba zmienić na MID?