Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iPhone 4 - Gubi zasięg, grzeje się płyta, brak dźwięku

kamilwwa 20 Oct 2012 17:07 2421 1
    kamilwwa
    Level 1  
    Witam, jest to mój pierwszy post, więc jeśli umieszczam go w złym dziale to bardzo proszę o poprawkę.

Bez kombinowania przejdę do rzeczy. Zlecę komuś z Warszawy lub okolic naprawę zasięgu w iPhonie 4. Telefon jest po upadku, przedwczoraj byłem z nim w serwisie i odwalili mega kaszane. Początkowo po upadku telefon gubił zasięg, a gdy złapał sieć były to 2/5 kreski max. 'Serwisant' przylutował jakiś drut do bodajże konektora, teraz telefon łapie 3-4kreski zasięgu na powietrzu i jedną kreskę w pomieszczeniach. Po zabiegu serwisanta nie działa dźwięk, głośnik jest sprawny, dodatkowo grzeje się płyta w miejscu konektora anteny, zresztą płyta jest upaprana cyną. Zależy mi na naprawie tego telefonu w jak najszybszym czasie, dlatego zlecę naprawę oczywiście odpłatnie. Jeśli ktokolwiek jest w stanie mi pomóc to proszę o kontakt na PW lub tel 530 805 365 (gdybym byl poza zasiegiem to prosze o sms, oddzwonie). Pozdrawiam i z góry dziękuję.
    marek216

Level 43  
    Najprawdopodobniej do wymiany końcówka i do sprawdzenia "wyczyny serwisanta"