Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

asus n53 sv - Asus n53sv i wifi z huawey e586 ograniczony dostep do sieci

respirator2002 21 Paź 2012 09:28 1338 2
  • #1 21 Paź 2012 09:28
    respirator2002
    Poziom 9  

Witam!
    Posiadam laptopa asus n53sv, wszystko dzialalo ok ale ostatnio komputer trafil do naprawy ze wzgledu na bluescreeny. Okazalo sie ze na dysku byly jakies bledy. Laptop wrocil ze starym windowsem (7 x64) jednak brakowalo niektorych kodekow. Totez je zainstalowalem, ale po przedmiotowej naprawie okazuje sie ze nie chce dzialac internet. W menedzerze urzadzen widnieja nastepujace karty sieciowe:
    Karta microsoft isatap #3
    Qualcomm atheros ar9002wb-1ng wireless network adapter #3
    Realtek PCIe GBE Family Controller.

W pierwszej tj. Isatap pokazuje blad kod 31, ze nie dziala poprawnie. Ale gdzies czytalem ze to bez znaczenia. W dwoch nastepnych odinstalowalem a nastepnie zainstalowalem nowe sterowniki.
    We wlasciwosciach karty probowalem tez odznaczac prtotokol tcp/ipv6, wszystko na nic. Nie mam juz zadnych pomyslow. Siec pokazuje normalnie, laczy sie dlugo a nastepnie ze blad i nie mozna sie polaczyc. Pozniej jest stan ograniczony dostep. Dodam ze to nie jest wina routera. Sasiad ma otwarta siec i tez nie moge sie polaczyc. Nadto z huawey korzystam na innym sprzecie i dziala.
    Aha w rozwiazywaniu problemow pokazuje ze to problem ze sterownikiem, ale sa nowe takze nie mam pojecia o co chodzi.

0 2
  • #2 21 Paź 2012 10:28
    marek216

Poziom 43  

respirator2002 napisał:
    Laptop wrocil ze starym windowsem (7 x64)

Co w nim starego ?
    System jest "zdrowy"? Sterowniki ze strony producenta czy "gdzieś z sieci"

0
  • #3 21 Paź 2012 11:11
    respirator2002
    Poziom 9  

Chodzilo mi o to ze jest to ten sam system co wczesniej, nie nowa instalacja. Zostaly tylko usuniete jakies bledy z dysku. Sterowniki ze strony producenta.

0
  Szukaj w 5mln produktów