Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zintegrowana karta graficzna, rozdzielczość na windows 7

ewcia8754 21 Oct 2012 11:08 1794 2
    ewcia8754
    Level 2  
    Posiadam zintegrowaną kartę graficzną nvidia geforce 7025/ nvidia nForce 630a, monitor firmy Dell E176FP z zalecana rozdzielczością 1280x1024 60Hz. Na Windowsie XP nie było żadnych problemów, natomiast na Windowsie 7 jedyna rozdzielczość jaką mogę ustawić to 800x600, próbowałam już zmiany sterownika na nowszy i starszy, programu power strip i kilku innych rzeczy których już dokładnie nie pamiętam. Windows wykrywa, że jest monitor LCD ale brak mu sterownika, i wykazuje, że karta jest zainstalowana i działa poprawnie. Jedyne co pomaga to wyłączenie sterownika karty graficznej ale wtedy niektóre nawet mniejsze gry mi nie działają. Może macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem, bez kupowania dodatkowej karty graficznej?
    kropak
    Level 15  
    A czy masz wgrany sterownik do monitora w systemie? Co jest podane jak wejdziesz do Systemu i zakładkę Monitor? Czy jest to monitor domyślny czy Dell E176FP? Jeśli jest domyślny to trzeba zaktualizować ten sterownik, żeby wykrył poprawienie jaki jest monitor. W windows 7 powinno pomóc przez windows update.
    ewcia8754
    Level 2  
    Jest jako domyślny ale do tego monitora nie ma żadnych sterowników. Windows Update też nie pomógł.