Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOSHIBA SATELLITE L750D - Sterowniki do SAGEM F@st 800 dla Windows 7

KLIMAS007 21 Paź 2012 14:54 1422 3
  • #1 21 Paź 2012 14:54
    KLIMAS007
    Poziom 8  

Witam

Posiadam system operacyjny Windows 7 Home Premium oraz taki jak w temacie modem internetu TP z podłączeniem na USB. Niestety ten modem już trochę latek ma więc sterowniki, które dostałem przy jego zakupie nie łapią żadnego z systemów "siódemki". Oczywiście, wiem i zdaję sobie sprawę z tego, że podobnych tematów w necie jest dużo lecz wszystkie podawane w temacie link, po których kończyło się wszystko powodzeniem już wygasły lub są nieaktywne dlatego też proszę Was o pomoc, z góry za wszystko dziękując.

0 3
  • #3 23 Paź 2012 10:58
    KLIMAS007
    Poziom 8  

Tak próbowałem, ściągałem ten już wcześniej i działa ale tylko na netbooku na laptopie opisanym wyżej chodziło i później nie chciał połączyć się. Tak jakby login lub hasło było błędne (wszystko wpisywałem poprawnie).
    Mam też inne pytanie, bo nawet jeśli zainstaluję te sterowniki do laptopa, a mam je już na stacjonarnym, netbooku to będę musiał przekładać kabel USB z jednego do drugiego, wiadomo że wtedy laptop i netbook traci swoje właściwości przenoszenia go w różne miejsca w domu. Chciałem zamiast modemu Sagema podłączyć router TP-LINK który nawet mam w posiadaniu, z tym że kabel, który idzie do starego modemu (SAGEMA) jest 4ro pinowy a TP-LINK ma ich 8. czy można zmienić samą wtyczkę ? czy trzeba kupić inny router ?

0
  • #4 23 Paź 2012 11:24
    masterten
    Poziom 29  

Nie chciał się łączyć i wyświetlał jakiś błąd? komunikat?

Podaj model TP-Linka to powiemy czy da się to jakoś podłączyć. Jeśli on nie ma 4-pinowego gniazda telefonicznego to prawdopodobnie jest bez modemu, czyli nie zastąpi on Sagema. Jeśli ma Wi-Fi, to może dałoby radę podpiąć Sagema i TP-Linka pod stacjonarny i udostępnić internet bezprzewodowo na laptopa.

0