Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

NOKIA C3-00 - Klawiatura nie reaguje mimo dźwięku klawiszy.

natecowl 21 Oct 2012 16:25 2934 15
    natecowl
    Level 10  
    Witam.
    Panowie potrzebuje pomocy, mam Nokie C3-00 na biurku właśnie problem telefonu to to iż:

-telefon się włącza klawiatura działa do momentu pojawienia się ekranu głownego (po lewej Idź Do po prawej Plus.GSM)

Po tym jak właśnie owe okinko startowe sie pokazuje klawiatura nie reaguje, słychać iż tel reaguje na klawisze przez buzzer lecz tel jako sam siebie nie działa tzn. Nie wejdzie do Menu, Książki itd itp

Reaguje na klawisz wyłączający czerwoną słuchawke.

Druga rzecz non stop świeci się LCD i nie gaśnie.

Flashowana Phoneixem po Dead i Normalnie.

Poradźcie coś prosze.
    grubas
    Level 40  
    Rozbierz telefon i zobacz czy nie ma śladów cieczy na płycie.
    natecowl
    Level 10  
    Tak zamierzam zrobić ale w ostateczności bo telefon na gwarancji. Softowo raczej już by nie było opcji?

Dodano po 34 [minuty]:

Nowość... Telefon bez karty SIM działa prawidłowo panowie jakies propozycje co dalej?
    natecowl
    Level 10  
    Panowie no pakowałem mu softa nowego Phoenixem już 2 razy ale nadal lipa, zastanawiałem się na wgraniu czystego nie z plusa ale co to mi da w sumie nic, tylko potem będe musiał wrócić przed gwarancją do plusowskiego brandingu. Natomiast rozkręciłem go delikatnie i nie ma śladu żadnej wody nigdzie.
    luki56
    Level 39  
    Nie musisz miec wgranego brandowanego softu by gwarancja działała. Nokia ma w kazdym większym mieście serwis Nokia Care który nie zwraca na to uwagi
    daria1808
    Level 2  
    Mam dokladnie ten sam problem, tez przeciscilam telefon i nic nie pomoglo, a soft pomogl ?
    Kamil16161616
    Level 20  
    Jak masz na gwarancji to po prostu nie możesz z niej skorzystać? Po to ona jest.
    daria1808
    Level 2  
    wlasnie gwarancja sie skonczyla miesiac temu, jakbym ja miala to bym nie zawracala sobie tym glowy
    Kamil16161616
    Level 20  
    To było do użytkownika natecowl ;)
    daria1808
    Level 2  
    Aaaa to przepraszam ;)
    a wracajac do tematu, to jakies inne pomysly?
    Probowalam aktualizacji oprogramowania przez Nokia Suite, ale nic nie dalo, nadal ani drgnie telefon, czasem jak ma dobry humor to dziala przez pare chwil, ale to nie na dlugo... ;<
    daria1808
    Level 2  
    Soft z phoenixa nie pomogl.;(
    Selftest? A cos konkrentniej, jak, co, gdzie? Nie znam sie za bardzo, wiec prosilabym o dokladniejsze wytlumaczenie ;)
    natecowl
    Level 10  
    Witam i przepraszam że dopiero teraz.

Panowie i Panie okazało się że jeden klawisz ten lewy od książki telefonicznej był zapadnięty na stałe i ciągle wciśniety blokował wszystko.

Poradziłem sobie tak że wyciągnąłem klawiature wypchałem go i kapłem kropeliki i tel hula nadal. Dziękuje Panowie za pomoc.

Temat do zamknięcia:)