Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

toshiba win7 home premium - drvload.exe

bartekcegla 21 Paź 2012 17:09 1368 0
  • Poziom 8  
    Witam,
    mam prośbę mam laptopa z win 7 64, niestety ostatnio go muliło chociaż dwa lata śmigał dobrze więc zrobiłem formata c poprzez napraw i zainstalowałem system na nowo z recovery z dysku. Lecz po paru dniach znowu padł i niestety włącza się coś takiego, cokolwiek bym nie wybrał... awaryjny się nie ładował a teraz nawet nie mam opcji wyboru tylko automatycznie to się odpala, nawet stworzyłem na pen drivie stworzyłem dysk startowy windows, sprawdzałem na innym komputerze i działa a tutaj nawet przy tym wyświetla się to samo a mianowicie:
    - Pojawia się pasek stanu i napis Trwa ładowanie plików przez system Windows.......
    - następnie przez moment wyświetla się okno konsoli ze ścieżką x:/windows/system32/drvload.exe ( dodam że w samym oknie nic niema).
    - i okno "Narzędzie do naprawy syeytemu podczas uruchomienia a w nim informacje:
    system windows nie moze automatycznie naprawic tego komputera a nastepnie ze jezeli cos zostalo niedawno podlaczone to odlaczyc. a jesli komunikat bedzie sie powtarzal skontaktowac sie z administratorem komputera badz producentem komputera...
    -mam 2 opcje do wyboru wyswietl szczegoly diagnostyki w ktorej glowny blad jest podany ze nie moga stwierdzic co to oraz
    wyswietl zaawansowane opcje odzyskiwania systemu i pomocy techniczej po czym po wyborze mam okno opcje odzyskiwania systemu i do wyboru jezyk oraz jezyku klawiatury wyswietla sie okno: musisz sie zalogowac aby uzyskac dostep do opcji odzyskiwania systemu.i oczywiscie aby sie skontaktowac z administratorem...

mial ktos taki problem?
    prosze o pomoc

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! Niewykonanie polecenia nagrodzę ostrzeżeniem. 3.1.13. (Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]