Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

matryca w ibm a31 proszę o poradę fahową

30 Sty 2005 17:55 939 3
  • Poziom 15  
    witam mam takie pytanie odnośnie matrycy w IBM A31 matryca jest aktywna tft ale jak jest film divx jest ciemny obraz niepowiem można obejrzeć ok tylko iż ciemniejszy jest od matrycy w delu c800 takie porównanie ale można oczywiscie rozjaśnic w panelu karty graficznej i jest ok ale ale w windowsie ikony pulpit programy świeci jasno! wszystko ok pytam sie dlaczego?? sterownik zły z strony ibm?? co jeszcze zauważyłem jak na filmie lub obojętnie przesówam coś na ekranie szybko energicznie są smugi to znaczy nie wadliwe działanie poprostu czas reakcjii jest dłuższy matrycy tak wiec te matryce tak mają?? napewno jest to matryca tft aktywna ponieważ naprawdę jaskrawość i kontrast kontury ikon są zadowalajace ale czemy tamte wady jak ciemny ekran chociaż na bank nie jest to wina codeków napewno i poświata po przedmiotach po wyświetleniu zostaje??czekam na opinie dziękuję

ps może ktoś sie wypowie kto ma ibm a31.
  • Poziom 31  
    bo to jest taka matryca - szkoda słow by to wyjasniac bo tego by bylo na kilka stron
    masa formatow masa technologii......
  • Poziom 15  
    witam dziękuję za odpowiedz ale bym prosił o wyjaśnienie do tego tematu ponieważ właśnie mi o to chodzi tylko pokrutce jak dla faceta dlaczego tak się dzieje iż taka matryca zawansowana z hyper treading coś tam coś tam tft aktywna ma tak wolne odświeżanie kryształków bardzo prosze o wyjaśnienie.
  • Poziom 15  
    halo czy ktoś może wypowiedzieć się na ten temat czy ktoś mi pomoze??????????