Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki do muzyki do 400zł

podobnoja 23 Oct 2012 12:53 1764 7
    podobnoja
    Level 9  
    Siema. Szukam jakiś głośników myślałem, że to będzie łatwe zadanie, a tu jednak nie.... Myślałem, że sam znajdę jakieś, ale no już nie wiem, które i muszę się poradzić kogoś, a że tutaj jest wielu zapaleców muzycznych to napewno dobrze doradzicie....
    Dobra do rzeczy, szukam głośników 2.0, 2.1 do laptopa, telewizora (do filmów, gdy jest jakaś fajna ścieżka dźwiękowa, no i czasami do kier na konsoli... Przeważnie będę słuchał muzyki, rapu, czasem poleci jakiś pop ;P jak dziewczyna będzie miała dosyć mojej muzyki
    Chcę, aby te głośniki grały dosyć głośno, w sumie mieszkam w bloku w 38m2. Tak, aby jakoś mało imprezkę zrobić....
    Początkowo chciałem kupić
    1. Microlab fc330
    Potem:
    2. Micro fc fc530u
    W sumie tu mi się podoba, to, że mogę podłączyć usb, kartę, ale to nie jest najważniejsze bo wrzuce telefon pod jacka i niech gra

Potem zaczołem czytać, oglądać recenzje no i wpadły mi w oko
    3. Microlab SOLO6C- droższe są, no ale może warto po to, aby nie żałować... Tylko czy one bez subwoofer będą miały głęboki bass.
    4. No i ostanie jakie mi wpadły w oko to: Genius SP-HF 1800A,

No i właśnie na tym polega dylemat, które?? Cena jest taka umowna jak coś dobrego to może przemyśle zakup

Pozdro
  • Helpful post
    darek4455
    Level 20  
    Powiem ci że Genius SP-HF 1800A to fajne kolumienki . Ale jak masz w domu jakąś wierze z AUX to nie lepiej jak byś pod nią podpiął komputer .Powiem ci że na jakoś nie narzekam w takim układzie i nie musiałem wydawać na głośniki .
    podobnoja
    Level 9  
    Właśnie nie mam... Mam głośniki creative 5.1 wysłużone już, trzeszczą itp i przyszedł czas na zmianę...
    Przemmeekk
    Level 18  
    Jeśli już idziemy w stronę logitecha, to nie bierz z506 ! 100x lepsze w tej samej cenie dostaniesz logitech x530. Słyszałem obydwa zestawy i z506 to na prawde lipa. Do tego X530 ma lepszy bas.
    zapek42
    Level 27  
    Geniusy sobie odpuść, nie polecam, kupowałem model 1200A i 1800A i jest to porażka .
    Tak bardzo zależy ci na subie ? Tanie zestawy 2.1 wyposażone w suba mają tandetne satelity . Microlab Solo 6C jest niezły, ewentualnie większy brat 7C . W tym kierunku bym szukał .
    Przemmeekk
    Level 18  
    zapek42 wrote:
    Geniusy sobie odpuść, nie polecam, kupowałem model 1200A i 1800A i jest to porażka .
    Tak bardzo zależy ci na subie ? Tanie zestawy 2.1 wyposażone w suba mają tandetne satelity . Microlab Solo 6C jest niezły, ewentualnie większy brat 7C . W tym kierunku bym szukał .

Zależy kto jak słucha muzyki. Jak lubi dobry bas to najlepszym wyborem będzie Logitech z-2300. Znajdziesz spokojnie za 400 zł używane w dobrym stanie. Jeśli zależy Ci na jakości bierz Microlab solo c7, ale jeśli mają być na tym sprzęcie jakieś imprezki to na takim sprzęcie kiepsko :/
    zapek42
    Level 27  
    Na każdych komputerowych głośnikach będzie ciężko . One nie są stworzone grać na imprezach, kup estrady to będziesz miał na imprezy . Koniec kropka .