Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot uniwersalny SilverCrest SFB 10.1 B2 (KH2159)

23 Paź 2012 14:22 6456 5
  • Poziom 11  
    Witam poszukuję kodu do dekodera Vectra ADB-5830CDX PVR może ktoś z was wie jaki jest, mi już się skończyły pomysły na poszukiwania :(
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Zastanów się zanim komuś udzielisz odpowiedzi!
    To że nie ma nazwy urządzenia w manualu nie oznacza że nie jest obsługiwane, nieraz się spotkałem z sytuacją że kod od innego urządzenia pasował do tego co go nie było w spisie!
  • Poziom 1  
    Ja z kolei mam nagrywarkę stacjonarną Philipsa model 3450 i mi też nie chodził żaden kod podany przez producenta tego pilota.Zaprogramowałem go ręcznie. Choć musiałem do pewnych klawiszy dopisać funkcje nagrywarki, które normalnie nie występują pod tymi oznaczeniami. Natomiast już telewizor 3d i tuner na linuksie vuduo, które też programowałem ręcznie było znacznie łatwiejsze do przypisania ich funkcji do pilota uniwersalnego. Jedyna wada tego pilota to zamała pamięć jak na tyle urządzeń, którymi możemy sterować, szybko pokazał się komunikat o zapełnieniu pamięci.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    też właśnie kupiłem sobie nowego pilocika w lidelu.
    po paru próbach konfiguracji do satelity n-ki z dyskiem 1 tB postanowiłem pójść na skróty i po prostu nauczyłem go każdego przycisku oddzielnie, działa i tyle w temacie...