Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup tv led ok. 26 cali z wifi i dlna

23 Paź 2012 15:03 4500 8
  • Poziom 9  
    Witam kolegów forumowiczów,
    Tak jak temacie szukam odbiornika około 26 cali z pełnym internetem (nie tylko youtube) oraz DLNA. Zależy mi, żeby przeglądanie internetu było jak najbardziej ułatwione. Najlepiej, jakby była możliwość podłączenia myszy i klawiatury przez bluetooth. Telewizor musi mieć możliwość zamontowania na ścianie. Będzie zawieszony w pomieszczeniu ok. 3x4m. Nie określam sztywno granicy cenowej, ale chciałbym sie zmieścić w dwóch tysiącach zlotych. Co polecenie?
  • Poziom 1  
  • Poziom 14  
    Od telewizora jestem w odległości ok. dwóch do trzech metrów.
  • Poziom 21  
    W takim razie 26" to o wiele za mało. 37" to rozsądne minimum.
  • Poziom 14  
    Szczerze mówiąc nie chciałbym w tym pomieszczeniu większego telewizora. Mam salon, gdzie jest duży TV, a tutaj miałem wcześniej stary telewizorek czternasto-calowy i też dawał radę:) Co zatem polecacie w formacie ok. 26 cali?
  • Poziom 14  
    Wszystkie modele wymienione przez kolegę myślę, że będą spełniały moje oczekiwania, a co powiecie o Sony KDL-26EX320 ? Podsumowując, który będzie najlepszy, patrząc na: (w kolejności od najważniejszego)
    - dobry tuner DVB-T (czytałem, że w wymienionym philipsie jest słaby)
    - pełny dostęp do internetu (nie tylko youtube i ipla)
    - możliwość podłączenia myszy i klawiatury na bluetooth (dobrze by było, gdyby ktoś napisał, czy to w ogóle możliwe)
    - w miarę dobry dźwięk
  • Poziom 1  
  • Poziom 9  
    Witam. po namyśle kupiłem tv polecany przez locoloco. Jak na razie jestem zadowolony. Wada to spore opóźnienie przy jakiejkolwiek czynności. Myszka przewodowa działa bez problemu, bezprzewodowa - nie, chyba brak jakiegoś sterownika. Na plus jest to, że ma pełną przeglądarkę internetową, która jednak chodzi strasznie poooooowoli. Jeśli jakiś filmik zacznie się ładować to już jest ok, ale przy przeglądaniu chociażby allegro czeka się po kilkanaście sekund na otworzenie karty. Niestety nie mam porównania do innych telewizorów w podobnym przedziale cenowym. Za tydzień podłączę do niego antenę kierunkową bo na siatkowej odbiera tylko kanały analogowe i dam znać.