Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Karcher puzzi S problem z pompką

jesion102 23 Oct 2012 17:14 3033 2
    jesion102
    Level 2  
    Witam mam problem z odkurzaczem puzzi S. Kupiłem go parę dni temu na allegro i wczoraj podczas prania coś strzeliło i pod odkurzaczem pojawiła się kałuża wody. Po zdjęciu pokrywy z dołu okazało się że pęk przewód łączący dwie pompki taki w kształcie litery Y co podaje wodę do dyszy. Po wymianie na nowy zauważyłem że jak nie puszczam wody przez dysze to pompka robi takie ciśnienie że prawie rozrywa te gumowe przewody. Nie mam pojęcia co się stało że robi takie ciśnienie jak puszczam wodę przez dysze to jest ok a jak tylko przestane to przewody pęcznieją i muszę wyłączyć pompki bo szkoda mi przewodów żeby je rozerwało. Co może byś powodem tej usterki bo jestem zielony w tym temacie.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    PtasiorWro
    Level 27  
    Poprosimy o zdjęcia, będzie łatwiej :D
    freelicence
    Level 2  
    Witam, problem stwarza wężyk kiepskiej jakości, wymień go na nowy, igielitowy o średnicy 6mm. I będzie po problemie. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić zapraszam do artykułu gdzie opisałem krok po kroku jak wszystko zmontować.

Pozdrawiam

Link