Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

massey ferguson 3070 sprzęgło nie działa

23 Paź 2012 17:54 10590 10
  • Poziom 8  
    mam problem ze sprzęgłem w mf 3070. Odpowietrzyłem, ale nadal nie działa. Może ktoś podpowie co jeszcze mogę zrobić, czy już tylko wymienić na nowe...?
  • Poziom 8  
    własnie problem w tym, że nic konkretnego się nie stało, żeby z jakichkolwiek przyczyn sprzęgło nawaliło. Kilka dni stał nieużywany, wczęsniej wszystko było w porządku
  • Poziom 8  
    pedał jest miękki, jeśli tak to fachowo się nazywa
  • Poziom 34  
    Ciśnienie oleju do do pompki dochodzi?. W fergusonie są dwa typy docisku sprzęgła jedno w którym to słoneczko jest odciągane od tarczy i drugie częściej stosowane w którym jest dopychane. Ściągnij wałek przedniego napędu pod ciągnikiem. Odkręć pokrywkę która jest przykręcona na dwie śruby klucz 24. Zobacz czy przypadkiem nie ma tam zbyt dużo oleju.
  • Poziom 6  
    Witam! mam ten sam problem tylko MF 3050 i traktor stał przez 1 tydzień i sprzęgło nie działa. Brak oporu na pedale. Co mam zrobić?? PROSZĘ O POMOC
  • Poziom 6  
    Co mam pompować i gdzie?
  • Poziom 16  
    Po prawej stronie pod kabiną z boku skrzyni jest odpowietrznik sprzęgła. (i jednocześnie jest to chyba punkt pomiaru ciśnienia 0,2 bar z trójdziału) Ściągnąć gumowy kapturek, odpalić ciągnik i wcisnąć zaworek odpowietrznika, jak zacznie olej bez powietrza lecieć to puścić. Ale jeśli było dobrze i zginęło po kilku dniach stania, to gdzieś jest najprawdopodobniej nieszczelność, być może uszczelnienia wysprzęglika do wymiany.
  • Poziom 2  
    Witam
    Posiadam mf 3050 podczas puszczania lub zaciskania sprzęgła słyszę że piszczy. Jak jest wcisniete do oporu to jest oki. Co może być przyczyną sprzęgło slizga?