Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SGH-T679 Exhibit II 4G - Brak polskiego języka

24 Paź 2012 17:47 1620 6
  • Poziom 36  
    Witam kolegów.
    Wpadł mi w ręce Samsung SGH-T679 Exhibit II 4G przywieziony przez kolegę ze Stanów. Ma on zainstalowanego Androida 2.3.6. Miał simlocka na T-mobile ale z tym sobie poradziłem generatorem kodów. Natomiast mam problem z językiem. W menu tego androida jest do wyboru tylko Angielski, Francuzki, Niemiecki, Hiszpański i Chiński. Szukałem po sieci nakładki spalszczającej czy czegoś, ale za nic nie mogę nic takiego znaleść. Są modowane ROM y , nawet z androidem 4, ale nie po Polsku. Da się coś z tym zrobić ? Będzie pasowała nakładka spalszczająca z innego Samsunga ? Jest jakaś nadzieja na język polski w tym telefonie ?

PS.
    Jak nie ten dział to proszę przenieść do właściwego.
  • Poziom 36  
    Jeszcze nie, bo szukałem w sieci na razie co z tym mogę zrobić. No ale spróbuję. Dzięki za sugestię. Napiszę co i jak po zainstalowaniu.
  • Poziom 29  
    Morelocate2 w tym przypadku też nie pomoże, będzie dostępny język polski ale nie spolszczy to systemu.
  • Poziom 36  
    No faktycznie - zainstalowało się, ale po polsku to tylko Market się zrobił.
    Co zatem z tym dalej zrobić ?
  • Poziom 36  
    Dzięki - napisałem do Niego i czekam na odpowiedź.

Dogadaliśmy się z Cykadą, stanął na wysokości zadania i telefon ma PL menu :)
    Dziękuję wszystkim i polecam Cykadę do trudnych spraw GSM, ma chłopak talent :)
    Temat do zamknięcia.