Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

audi a3 2001 - sub 8" - skrzynia w nadkolu

8512152 24 Paź 2012 20:16 1035 8
  • audi a3 2001 - sub 8" - skrzynia w nadkolu

Poziom 9  

Siemka,
    Planuje zakup skrzyni w nadkole do mojej audi o pojemności 8l i zastanawiam się jaki tam głośnik umieścić żeby to w miarę przyjemnie grało (słucham głównie rapu).
    Moje propozycje:
    RE-AUDIO RE8S4
    RF P2D2-8 (250RMS) lub RF P1S4-8 (200RMS)
    Wzmaka jeszcze nie posiadam, zakup planuje po wybraniu suba.
    Może posiada ktoś taką skrzynie z takim lub innym subem i podzieli się opinią ;)
    Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

0 8
    Poziom 26  

Posiadam RE Audio RE8S4 - mały mistrz za te pieniądze.

1
    Poziom 9  

Ale w takiej samej obudowie posiadasz? Chodzi mi glownie o litrarz.

0
  • Pomocny post
    Poziom 26  

Słuchałem w takiej paczce w audi - nic się tak nie spisało, jak RE w tych pieniądzach i w tak ciasnej obudowie - jak Ci napisałem, że pewniak, to tak jest ;) Dobrze jeszcze watoliny naukładać w skrzyneczce i jest dobrze :) Napędzić łatwo, gra wzorowo - czego więcej chcieć :)

1
    Poziom 9  

To super, jestm juz przekonany co do tego suba. Wielkie dzieki za pomoc. A można wiedzieć jakim piecem napędzasz tego RE? Bo kompletnie nie wiem co wybrac, za bardzo sie nie znam na tym ;/ Albo jakieś propozycje co kupic? (cenowo do 350pln).

0
    Poziom 26  

Ja z piątego kanału Sony XM-7557 (240 rms). Do 350 ? Za 200 masz Kenwooda PS150 na alledrogo, który zrobi robotę ;)

0
    Moderator CarAudio

8512152 napisał:
    (słucham głównie rapu).

No i 8" chcesz? Wiesz że dobry zestaw przedni , dobrze zasilony zrobi większą robotę przy tej muzie niż to maleństwo RE?

0
    Poziom 26  

Jak Kolega zdjął by tapicerkę w a3, to stawiam, że by mu się słabo mogło zrobić :D Wiadomo, że do HH to najlepiej jakaś 12, tylko znowu sam bas by był. Myślę, że w połączeniu nawet z serią z przodu, taka 8 i tak podkreśli niższe rejestry.

0
    Poziom 9  

No nie spodziewam się cudów po RE ale po prostu chce uzupełnić chociaż troche bassem zestaw fabryczny. Jeżeli chodzi o przód to kto ma a3 to wie... wygłuszenie i przeróbka na 160 to za dużo zabawy.

0