Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

NOKIA C3 - zawiesza się oraz nie widzi karty pamięci

wiiilk 25 Oct 2012 15:36 1563 1
    wiiilk
    Level 1  
    Witam. Ostatnio telefon NOKIA C3 mi się zawiesił. Z tego powodu wyłączylam go i włączyłam. Działam sprawnie, lecz ostatnio drugi raz miał taki incydent. Po włączeniu telefonu pokazuje mi się logo, włącza się normalnie i działa jakieś 10 sekund normalnie, lecz zaraz znów zawiesza lub wyłącza.. nie mam gwaracji ani USB. Kupiłaj juz dawno na allegro razem z ładowarka i słuchawkami. Co się dzieje?

Drugi problem który miałam z tym telefonem pojawil sie wczesniej. Kupiłam karte pamieci do telefonu 4GB, wlozylam i wszystko śmigało tak jak powinno. Jednak wyjełam ją aby przesłać sobie piosenki. Gdy ponownie chciałam włozyć telefon automatycznie mi się wyłączał. Spróbowałam włożyć także przy wyłączonym telefonie i potem go włączyć jednak pojawiał mi się tylko biały ekran. Po jakimś czasie włożyłam karte pamieci i działało jednak nie mogłam jej otworzyc na telefonie. Po jakimś czasie nastąpił problem który opisałam jako pierwszy.

Jest ktoś mi w stanie pomóc? ;>
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Możliwe, że wystarczy wgrać nowe oprogramowanie, polecam udać się do serwisu.