Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o doradzenie w wyborze telewizora

Rachut 25 Paź 2012 16:46 978 2
  • #1 25 Paź 2012 16:46
    Rachut
    Poziom 11  

Witam!

Mam pewien kłopot. Postanowiłem, że zakupię sobie nowy telewizor. Ma to być 32 calowy telewizor LED-owy. Wybrałem już modele, które mnie najbardziej interesują lecz nie wiem, który z nich będzie najlepszy. Moje typy to:

- Philips 32PFL3517H

- LG 32LS5600

- Toshiba 32RL933

- Samsung UE32EH5300

Ma to być telewizor, którego cena nie może przekroczyć 1800zł. Będzie on używany do oglądania telewizji w cyfrowej jakości, do grania na konsoli ( XBOX 360 ), oglądania filmów z pendrivea, odtwarzania muzyki oraz zdjęć. W grę wchodzi tylko i wyłącznie 32 calowy telewizor, ponieważ 37' będzie za duży ( miejsce pomiędzy stolikiem, a meblami, stolik jest pomiędzy jednym, a drugim meblem ). Dobrze, by było gdyby ten telewizorek posiadał funkcję SMART TV. 3 telewizor wymienione powyżej ( Toshiba, Samsung, Philips ) mają tą funkcję. Według mnie najlepszy jest ten Philips 32PFL3517H, ale proszę o doradzenie.

Z góry dziękuję za pomoc

• #2 26 Paź 2012 13:18
    pawel-jwe
    Poziom 30  

Jakiś czas temu sam szukałem telewizora i u mnie wybór padł na LG 32LV3550 (sugerowałem się głównie ceną i możliwościami), jak na razie jestem bardzo zadowolony.
    Długo zastanawiałem się też nad funkcją SmartTV, ale jak dokładniej się wczytałem co jest oferowane w ramach tej funkcji w telewizorach z tego przedziału cenowego to zrezygnowałem (zazwyczaj oferowane funkcje dotyczyły tylko kilku podstawowych serwisów jak facebook, YT itp + jakieś firmowe producenta, które przy niższych przedziąłch cenowych też były okrojone i na tym koniec). Tak więc możliwości były tak naprawdę bardzo ograniczone, a płacić kilkaset zł więcej za to żeby oglądać YT (i to nie zawsze) to jak dla mnie nie warto.
    Być może od tego czasu się już nieco poprawiło, ale radzę dokładnie wczytać się co usługa Smart TV udostępnia przy danym KONKRETNYM modelu telewizora.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME