Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Popraw skuteczność działania pompy LHM w swojej Xantii 1 z 1994 roku..

miroslaw998 25 Paź 2012 17:37 3270 0
  • #1 25 Paź 2012 17:37
    miroslaw998
    Poziom 8  

Zdarza się że stajemy przed problemem i uważamy że sobie nie poradzimy.Do tego dochodzą też obawy że po rozebraniu pompy nie będziemy mieli materiałów zastępczych.Naturalne można spotkać ogłoszenia w których oferuje się elementy do uszczelnienia pompy ale ich cena w zasadzie nie wiadomo skąd się bierze.Chciałbym tylko dodać że w moim przypadku cały koszt wymiany zarówno uszczelniacza na wałku jak i wszystkich występujących w pompie oringów to koszt około 12 złotych!Jako że jak wspomniałem wymiany dokonywałem samodzielnie nie poniosłem dodatkowych kosztów za wymianę czyli tzw robociznę.Należy pamiętać aby zachować wszystkie możliwe środki związane z czystością podczas składania aby uniknąć wszelkich zabrudzeń co w konsekwencji może skrócić skuteczność jej działania.Dodam że po zakupie Xantii i nie mogąc sobie poradzić z pompą,na jednej z aukcji zakupiłem inną,używaną i po "zabiegu" działa idealnie do chwili obecnej.Czas poświęcony to godzinka z kawałkiem wraz z kawą a satysfakcja i oszczędność gwarantowana. Popraw skuteczność działania pompy LHM w swojej Xantii 1 z 1994 roku..