Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam sprzętu AGD do zabudowy - budżet 20 tys. - co polecicie?

25 Paź 2012 20:52 3663 12
  • Poziom 8  
    Witam,
    Właśnie kończę batalię budowlaną i nadeszła pora wyposażyć kuchnię i pralnię.
    Chciałbym aby w kuchni znalazła się wielka lodówka (side by side), piekarnik, mikrofala, płyta indukcyjna, okap (wyspowy), zmywarka.
    Do pralni potrzebuję suszarkę z pompą ciepła.

Co możecie polecić?
    Sprzęt może być z różnych firm (jedynie piekarnik i mikrofala dobrze by było aby były od jednego producenta ponieważ będą koło siebie i wolałbym nie mieszać wizualnie) w kolorze INOX (oczywiście oprócz suszarki :)).

Czy możecie polecić jakąś firmę która będzie w stanie coś takiego zrealizować?

Odpowiadając nie musicie wypełnić całej listy. Jeżeli wiecie że ta zmywarka czy piekarnik jest ok, to piszcie.

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Zmywarka np. Miele, Siemens, MastercookFagor,
    Piekarnik Gorenje
    Suszarka: Beko, Gorenje

Warto także odwiedzić Ikeę. 5 lat gwarancji na sprzęt.
  • Poziom 8  
    Suszarka Beko to ciekawy wybór choć początkowo nawet nie brałem go pod uwagę, dzięki.
  • Poziom 17  
    Wybór suszarki może być trudniejszy (bardziej ograniczony), jeżeli w określonych warunkach drzwi muszą otwierać się w konkretną stronę.
  • Poziom 8  
    Jedynie jak nie powinny się otwierać drzwi to "do góry".
  • Poziom 7  
    Jeśli chodzi o lodówkę to warto sięgnąć po niezniszczalnego Liebherra. Niemiecki producent wg mnie to numer wśród producentów lodówek.

• VIP Zasłużony dla elektroda
    astw napisał:
    Zmywarka np. Miele, Siemens, MastercookFagor,
    Piekarnik Gorenje
    Suszarka: Beko, Gorenje

Warto także odwiedzić Ikeę. 5 lat gwarancji na sprzęt.

Gorenie - i jego cały osprzęt - wieczne lodówki, jak i okapy, mikrofale, piekarniki warte są przyjrzenia się bliżej.
    Jak i warto popatrzeć na Samsungi - nawet te co mają znaczek Amica.
  • Poziom 8  
    Ciekawa propozycja, choć mikrowela w tym zestawie raczej nie dla mojej kuchni (ma być zamontowana nad piekarnikiem a sposób jej otwierania raczej ją wyklucza) - moja żona nie należy do kadry koszykarek :)
  • Poziom 13  
    A co powiesz na Whirlpool . Ma bogata game produktów w INOXIE .
  • Poziom 8  
    A jakieś konkretne modele?
  • Poziom 8  
    Sorki, ale whirlpool swoją linią i estetyką jakoś mnie nie porywa.