Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komunikaty w drukarce HP CM 1312nfi

walpar 26 Paź 2012 10:22 945 5
  • #1 26 Paź 2012 10:22
    walpar
    Poziom 9  

Pokazuje mi sie komunikat -WYMIEŃ TURKUSOWY TONER - ZASTĘPOWANIE CZARNYM - jak to ominąć - czy jak wymienię CHIP w tym turkusowym to będę mógł drukować bez dosypywania proszku ?. Oraz drugie - jak zresetować ustawienia nie mam hasła a było kiedyś wprowadzone.
    Komunikaty w drukarce HP CM 1312nfi Komunikaty w drukarce HP CM 1312nfi

0 5
  • Pomocny post
    #2 26 Paź 2012 11:56
    endriuf
    Spec od drukarek

Jeśli wymienisz chip to będziesz mógł drukować dalej, do czasu aż się proszek nie skończy.

0
  • #3 26 Paź 2012 12:01
    walpar
    Poziom 9  

endriuf napisał:
    Jeśli wymienisz chip to będziesz mógł drukować dalej, do czasu aż się proszek nie skończy.

A co com z tym HASŁEM ? - jak zresetować ustawienia nie mam hasła a było kiedyś wprowadzone

0
  • Pomocny post
    #4 26 Paź 2012 12:02
    endriuf
    Spec od drukarek

Co do resetu to zrób NVRAM initialization. Tutaj masz SM.

0
  • Pomocny post
    #5 30 Sty 2013 11:17
    kiwi
    Poziom 12  

endriuf napisał:

a po co chip zmieniać?
    wyłącz w menu to zastępowanie to bedzie jechać aż sie kolor skończy bez zmiany chipa tylko mały ból bo nvram w tym modelu:
    wciskasz > (prawa strzałka) i X (anujluj) i włączasz drukarkę aż pojawi się komunikat potem trzymając te 2 guziki gasisz ją pstryczkiem 1->0 i puszczasz guziczki i ponownie pstryczek 0->1 :)
    jak zainicjuje pamięć to powinno zresetować się wszystko ale z tego co pamiętam to hasło zostaje więc nie konicznie reset nvram pomoże skasowac hasło

0
  • #6 30 Sty 2013 11:35
    walpar
    Poziom 9  

Zgodnie z sugestiami problem został rozwiazany

0