Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG flatron W2243S - Power saving mode

Fenn 26 Paź 2012 16:18 1551 6
  • #1 26 Paź 2012 16:18
    Fenn
    Poziom 2  

Witam

Problem pojawił się od pewnego czasu mianowicie zaraz po włączeniu gry czy tez nawet otwarciu strony www komputer potrafi przejść w tryb czuwania/hibernacji i wyświetlić napis "power saving mode" wszystkie opcje odnośnie zasilania i przejścia w tryb uśpienia w biosie jak i w opcji zarządzania energią są wyłączone, wymieniłem kable zasilające, podłączyłem monitor kolegi zamiast mojego ale niestety problem pozostaje. Temperatury sa w normie, tak jak pisałem wyżej komputer przechodzi w tryb uśpienia nawet po 3 sekundach od ukazania się menu danej gry więc nawet nie ma okazji sie nagrzać. Tydzień temu odłączyłem podzespoły dokładnie przeczyściłem i problem o dziwo znikł aby powrócic niestety po tygodniu przerwy, zaczyna brakowac mi pomysłów. Ściągnąłem program o nazwie "BurnInTest" wykonałem praktycznie wszystkie tam testy obciazajace dane podzespoły komputera, pc pracował stabilnie bez przejścia w tryb uśpienia. Jakies pomysły ?

Specyfikacja PC:
    zasilacz: Corsair CX600W
    procesor: AMD Phenom x4 955
    karta graf. Radeon HD 6850
    płyta główna : GA-M68MT-S2P
    system: Windows 7

0 6
  • #2 26 Paź 2012 17:36
    rtj71
    Spec od komputerów

Podmień kartę graficzną lub sprawdź swoją u kogoś, to samo z monitorem.

0
  • #4 26 Paź 2012 18:02
    Fenn
    Poziom 2  

karta graficzna jest praktycznie nowa ma 3 miesc, monitor juz sprawdzałem jest ok, tak na każdej rozdzielczosci wystepuje ten sam problem.

0
  • #5 26 Paź 2012 18:11
    rtj71
    Spec od komputerów

Fenn napisał:
    karta graficzna jest praktycznie nowa ma 3 miesc, monitor juz sprawdzałem jest ok, tak na każdej rozdzielczosci wystepuje ten sam problem.

Ja miałem 6 miesięczną 6970 i też miałem te same problemy - właśnie leci do MSI. To że jest nowa nie znaczy że sprawna :) Sprawdź ją dla pewności u kogoś.

0
  • #6 26 Paź 2012 18:13
    Fenn
    Poziom 2  

no tak racja :), sprawdze u znajomka i dam znać

0