Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zelmer ZZW9012XE - Wylewa przez drzwi

26 Paź 2012 17:52 1932 1
  • Poziom 1  
    Witam
    Moja zmywarka Zelmer ZZW9012XE podczas każdego zmywania wylewa wodę przez drzwi ... Zmywarka jest nowa i problem pojawił się już podczas pierwszego uruchomienia. Była w serwisie a jak wróciła serwisanci twierdzili, że pompa została odblokowana, włączyli, poczekali ok 15 min i poszli a zmywarka jak na złość wylała po jakiś 10 min jak wyszli :/ Po mojej telefonicznej interwencji stwierdzili, że pompa nie wyrabia i mam obniżyć odpływ bo być może jest za wysoko, ale co mam skuwać instalacje wodną w kuchni, żeby się upewnić czy to o to chodzi? Czy serwis powinien przyjechać i zabrać ją ponownie? Na moje stwierdzenie, że nawet jak pompa nie wyrabia to woda powinna jednak zostać w zmywarce a nie być wylewana na zewnątrz stwierdzili, że zmywarka nie jest przecież hermetyczna i może się tak dziać:/ Nie rozumiem czy każdy użytkownik zmywarki powinien jej pilnować podczas zmywania czy aby pompa się nie zatnie i nie wyleje wody na kuchnię? Dlaczego nie muszę tak pilnować np pralki? Co mam zrobić w takiej sytuacji?
  • Specjalista AGD
    tomeckpl napisał:
    mam obniżyć odpływ bo być może jest za wysoko
    A gdzie jet ten odpływ?